ГоловнаОстанні новини4 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

Сумські рятувальники ознайомилися з основними напрямками реформування системи ДСНС

Опубліковано: 04.11.2016, 09:00

3 листопада в Управлінні ДСНС у Сумській області відбулась робоча зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Голова Служби ознайомив присутніх з основними аспектами реформування системи ДСНС. Зокрема, він зазначив, що запроваджуватиметься новий підхід в системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки. Крім того, децентралізація влади на місцях передбачає створення в територіальних громадах місцевих пожежних команд та добровільних пожежних формувань. Це підвищить ефективність реагування на пожежі, інші надзвичайні події та ситуації.

Важливим напрямком є покращення соціальних стандартів рятувальників та матеріально-технічного забезпечення підрозділів Служби. Спільно з керівництвом МВС ми докладаємо максимум зусиль щодо підвищення грошового забезпечення особового складу та оновлення пожежно-рятувального обладнання”, - зазначив Голова ДСНС України.

Микола Чечоткін зауважив, що в рамках технічного переоснащення Служби сумський гарнізон вже до лютого наступного року отримає, мінімум, чотири одиниці сучасної пожежної техніки.

Голова ДСНС подякував сумським рятувальникам за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків та вручив вогнеборцям відомчі нагороди. Зокрема, нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» отримав старший прапорщик служби цивільного захисту Роман Сінельников. Також працівники Управління отримали почесні грамоти, грамоти та подяки. Крім того, рятувальнику Сергію Павлуну було достроково присвоєне чергове спеціальне звання – старшого лейтенанта служби цивільного захисту. А іменний годинник від Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій отримав прапорщик служби цивільного захисту Артем Дараган.

_DSC0025.jpg_DSC0018.jpg_DSC0106.jpg_DSC0076.jpg_DSC0050.jpg_DSC0131.jpg

У ДСНС України у Сумській області

 


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини