ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2016р.
 Версія для друку

м. Хмельницький: рятувальники ознайомилися із основними напрямками реформування системи ДСНС України

Опубліковано: 02.11.2016, 13:05

2 листопада до Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області з робочим візитом прибув заступник начальника управління з нагляду у сфері пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Євген Лінчевський.

Він роз’яснив керівному складу Головного управління та пожежно-рятувальних підрозділів Хмельниччини порядок проведення реформи системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Реформа проходитиме поступово, у три етапи. Наразі триває перший етап – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду європейських країн, де реформа відбулась успішною. А ключовою складовою змін буде ні в якому разі не скорочення особового складу державних рятувальних підрозділів, а удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації та пожежі шляхом збільшення кількості місцевих пожежних команд, створення добровільних пожежних формувань, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підвищення соціальних стандартів вогнеборців”, - зазначив Євген Лінчевський.

Щодо наглядових функцій, то очікується запровадження нового підходу у системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки шляхом залучення до цієї роботи страхових компаній з метою зменшення впливу з боку наглядового органу на суб’єкти господарювання.

На завершення заходу Євген Лінчевський відповів на запитання керівного складу підрозділів ГУ ДСНС у Хмельницькій області, що стосувалися процесу реформування системи ДСНС.

IMG_1682.JPGIMG_1679.JPG

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 


   
Останні новини
2 Грудня08:00 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
1 Грудня14:01 Черкаська область: Рятувальники отримали нову сучасну техніку (ВІДЕО)
1 Грудня13:45 На Закарпатті дотримуватись правил пожежної безпеки закликали іршавські рятувальники
1 Грудня12:20 У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відкрили новий тренажер “Вогневий модуль”
1 Грудня11:53 Донецька область: громадян закликають дотримуватись правил безпеки заради власної безпеки
1 Грудня11:37 Кіровоградська область: з настанням зими рятувальники попереджають громадян про нові небезпеки у побуті
1 Грудня11:06 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня10:01 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 43 будинків
30 Листопада15:31 Чернігівська область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
30 Листопада15:10 Хмельниччина: рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей
Останні новини