ГоловнаОстанні новини27 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальників Кіровоградщини ознайомили із стратегією реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 27.10.2016, 15:24

27 жовтня в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулася робоча зустріч Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького з особовим складом Управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Олег Мельчуцький роз’яснив присутнім основні положення реформи системи ДСНС. Зокрема, в результаті перегляду діючої системи нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки планується, що суб’єкти малого та середнього бізнесу отримають альтернативу плановим перевіркам у вигляді добровільного страхування. Державний нагляд буде здійснюватись на підприємствах підвищеної небезпеки та об’єктах державної форми власності. Щодо змін у функціонуванні пожежної охорони, то планується вдосконалити систему реагування на надзвичайні події та ситуації шляхом розширення мережі місцевих пожежних команд, залучення добровольців до забезпечення пожежної охорони.

“Реформування системи ДСНС відбуватиметься поетапно, розпочнеться вже наступного року і триватиме до 2020 року. Це пов’язане, у першу чергу, з процесом децентралізації влади в Україні та створенням територіальних громад. І вже сьогодні є позитивні зрушення в даному напрямку. Зокрема, поступово покращується матеріально-технічна база підрозділів ДСНС. Також зроблено значний крок щодо створення місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань”, - сказав Перший заступник Голови ДСНС.

Також Олег Мельчуцький зазначив, що наразі триває перший етап реформування – розробка робочою групою нормативно-правової бази з урахуванням досвіду тих європейських країн, де ця система ефективно працює. На завершення заходу Перший заступник Голови ДСНС України відповів на запитання особового складу підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області, що стосувалися основних напрямків реформування Служби.

DSC_0046.JPG34554.JPGDSC_0007.JPG

 

У ДСНС України у Кіровоградській області

 


   
Останні новини
2 Грудня08:00 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
1 Грудня14:01 Черкаська область: Рятувальники отримали нову сучасну техніку (ВІДЕО)
1 Грудня13:45 На Закарпатті дотримуватись правил пожежної безпеки закликали іршавські рятувальники
1 Грудня12:20 У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відкрили новий тренажер “Вогневий модуль”
1 Грудня11:53 Донецька область: громадян закликають дотримуватись правил безпеки заради власної безпеки
1 Грудня11:37 Кіровоградська область: з настанням зими рятувальники попереджають громадян про нові небезпеки у побуті
1 Грудня11:06 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня10:01 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 43 будинків
30 Листопада15:31 Чернігівська область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
30 Листопада15:10 Хмельниччина: рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей
Останні новини