ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаська область: на території КХП «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда (ВІДЕО)

Опубліковано: 25.10.2016, 17:54

25 жовтня на території комбінату хлібопродуктів «Златодар» в місті Золотоноша запрацювала місцева пожежна команда. Фактично бойовий пожежний підрозділ повернувся до місця постійної дислокації у гараж колишньої добровільної пожежної дружини цього підприємства.

У заходах з нагоди її відкриття взяли участь начальник Управління ДСНС області Віктор Гвоздь, голова районної державної адміністрації Олександр Лісовий, перший заступник міського голови Олег Масло, селищні голови району, керівники структурних підрозділів РДА міськвиконкому та підприємств району.

Це подія не лише районного, а й обласного значення, оскільки є однією зі складових виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації "Про створення в області місцевих пожежних команд". Мета якого - забезпечення оперативного реагування на ліквідацію пожеж, що виникають у сільській місцевості. Радіус виїзду з місця дислокованих пожежно-рятувальних підрозділів у районних центрах до найбільш віддалених населених пунктів складає в окремих випадках до 60 км і це ускладнює процес ліквідації пожеж. Тож тепер новостворена команда у складі 5 осіб та пожежної автоцистерни увійде до загальнорайонної системи протипожежного захисту, яку вже складають чотири місцеві пожежні команди.

"Процес створення місцевих пожежних команд в області триває вже не один рік. За цей час за підтримки місцевих органів влади вдалось зробити значну роботу. На сьогоднішній день на Черкащині вже активно функціонують 79 таких команд. Сьогодні ми вже можемо говорити про справжню мережу таких підрозділів, якою охоплено усю область і силами яких лише в цьому році було забезпечено реагування на 84 пожежі", - підкреслив начальник Управління ДСНС в області.

Новостворений пожежний підрозділ від Управління ДСНС, а також представників органів влади отримав комплекти бойового одягу, пожежних рукавів, а також побутової техніки для створення належних побутових умов.

IMG_6368.jpgIMG_6389.jpg

IMG_6352.jpg

У ДСНС України у Черкаській області   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини