ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Дніпропетровські рятувальники спільно із міською владою реалізують Пілотний проект щодо створення місцевих пожежних команд та розвитку руху добровільних пожежних

Опубліковано: 25.10.2016, 16:31

25 жовтня в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбувся брифінг на тему: «У місті Дніпро реалізується Пілотний проект щодо створення пожежних команд. Статистика та профілактика пожеж у житловому секторі».

Участь у брифінгу взяли виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило, начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач та заступник начальника управління - начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Сергій Кондратинський.

Зокрема, Андрій Кульбач поінформував представників ЗМІ про основні напрямки реформування системи ДСНС.

«З метою вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації в державі формуватиметься розвинута мережа місцевої пожежної охорони, що підсилюватиметься саме добровольцями-вогнеборцями», - зазначив начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Він зауважив, що наразі у Дніпрі існує проблема щодо недостатньої кількості пожежних депо, саме тому спільно з місцевими органами влади вже налагоджено процес щодо вирішення цього питання. Перші депо в регіоні будуть створені вже в поточному році (листопаді, грудні) в Солонянському та Дніпровському районах. Загалом, у Дніпрі планується створення трьох комунальних підрозділів (депо), які будуть фінансуватися з місцевого бюджету. У цих депо працюватимуть вогнеборці, які підсилюватимуться добровольцями.

На брифінгу також було зазначено, що з настанням осінньо-зимового періоду на Дніпропетровщині щорічно зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них. Переважна більшість цих надзвичайних подій припадає саме на житловий сектор, саме тому рятувальники посилили профілактичну роботу з громадянами аби навчити їх правилам пожежної безпеки та зменшити кількість трагічних випадків.

 DSC_1619 - копия.JPG

ГУ ДСНС України  у Дніпропетровській області

 


   
Останні новини
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
1 Грудня14:01 Черкаська область: Рятувальники отримали нову сучасну техніку (ВІДЕО)
1 Грудня13:45 На Закарпатті дотримуватись правил пожежної безпеки закликали іршавські рятувальники
1 Грудня12:20 У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД відкрили новий тренажер “Вогневий модуль”
1 Грудня11:53 Донецька область: громадян закликають дотримуватись правил безпеки заради власної безпеки
1 Грудня11:37 Кіровоградська область: з настанням зими рятувальники попереджають громадян про нові небезпеки у побуті
1 Грудня11:06 Миколаївська область: рятувальники здійснюють профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
1 Грудня10:01 Луцьк: рятувальники провели дезінфекцію 43 будинків
1 Грудня09:47 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня09:20 Рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
30 Листопада15:31 Чернігівська область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
30 Листопада15:10 Хмельниччина: рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей
Останні новини