ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Столичні рятувальники ознайомились з основними напрямками реформування системи ДСНС

Опубліковано: 21.10.2016, 17:23

21 жовтня в Головному управлінні ДСНС України у м. Києві відбулася робоча зустріч Першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького з особовим складом Головного управління та його структурних підрозділів.

Під час зустрічі Олег Мельчуцький роз’яснив присутнім основні положення реформи системи ДСНС.

Реформування проходитиме поступово, у три етапи. Однією із складових реформи є запровадження нового підходу у системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки з метою зменшення впливу з боку наглядового органу на суб’єкти господарювання. Також планується удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації та пожежі шляхом збільшення кількості місцевих пожежних команд та створення добровільних пожежних формувань. Велика увага буде приділена питанню покращання матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підвищенню соціальних стандартів вогнеборців», - зазначив Олег Мельчуцький.

Загалом, реформування системи органів управління та підрозділів ДСНС всіх рівнів відбуватиметься поетапно до 2020 року із врахуванням змін територіальної організації влади в Україні.


2016-0095-009.jpg2016-0095-010.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини