ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальникам Херсонщини презентували програму реформування Служби ДСНС України

Опубліковано: 20.10.2016, 18:57

20 жовтня у Головному управлінні ДСНС України у Херсонській області перед керівним складом апарату, міських і районних підрозділів виступив Директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук, який чітко та доступно розповів про те, чому назріла реформа Служби і як вона проходитиме.

«У цьому році розпочався процес реформування служби ДСНС. Про скорочення наших працівників мова не йде. Тому всі огани управління і підрозділи залишаться продовжуючи виконувати свої функції. Змінюватиметься зміст роботи, який буде направлений на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інших надзвичайних подій. Стосовно грошового забезпечення, то вже у наступному році планується процес підвищення заробітної платні», - підкреслив Володимир Вікторович.

Реформування проходитиме у декілька етапів упродовж пяти років. Буде запроваджено новий підхід у системі державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки. Вдосконалюватиметься система реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, підвищуватиметься матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС України. Задля своєчасного гасіння пожеж у сільській місцевості передбачається відтворення місцевої пожежної охорони після створення територіальних громад з подальшим залученням до процесу пожежогасіння добровільних протипожежних формувань. Також передбачена зміна системи органів управління на регіональному та державному рівнях, що дасть змогу сформувати ефективні підрозділи, які здатні виконувати широкий комплекс аварійно-рятувальних робіт з чітким розподілом повноважень.

«Загалом за основу реформи взято досвід передових європейських держав. Над цим процесом сьогодні працює багато людей, і до його удосконалення може долучитись кожна відповідальна та професійна людина. Якщо поступово робити кроки вперед, то обовязково почнуться зміни на краще», - на завершення додав Володимир Демчук. Також він подякував усім за увагу, і наголовив на тому, щоб отриману інформацію керівники підрозділів донесли до свого особового складу у місцях дислокації.

DSCN4625.JPG       DSCN4612.JPG

 

 

ГУ ДСНС України у Херсонській області     


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини