ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Черкаські рятувальники ознайомилися зі Стратегією реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 20.10.2016, 18:11

20 жовтня Черкащину із робочим візитом відвідав радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Григорій Борисович Марченко.

Планом поїздки передбачалась зустріч із особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів області та апарату Управління, огляд матеріально-технічної бази аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також Черкаського міськрайонного відділу Управління.

У ході зустрічі із рятувальниками Григорій Борисович озвучив актуальні питання стратегії реформування системи ДСНС України. Зокрема, він наголосив: «Реформування необхідно розглядати не лише, як зміну системи органів управління, що дозволить сформувати ефективні підрозділи Служби, а й як частину реалізації іншої реформи, яка відбувається в Україні - децентралізації, положення якої передбачають обов’язкове створення в територіальних громадах пожежних підрозділів», що, за його словами, дозволить зменшити час прибуття на місце надзвичайної події фахівців й дасть змогу підвищити загальну ефективність дій всіх підрозділів Служби.

Відповідаючи на запитання рятувальників, Григорій Марченко особливо підкреслив, що «реформування ДСНС скорочення особового складу та ліквідацію підрозділів не передбачає, натомість, для фахівців Служби очікується суттєве покращення соціальних стандартів».

Виконуючи доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, за сумлінне виконання службових обов‘язків та високий професіоналізм при проведенні комплексу заходів, спрямованих на безпечне святкування поломниками – хасидами Нового року Рош-Га-Шана у місті Умань, радник Голови вручив трьом рятувальникам: прапорщику служби цивільного захисту Павлу Бірюкову, старшому прапорщику служби цивільного захисту Миколі Марієнку та капітану служби цивільного захисту Дмитру Мокієнку нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» .

Велика група рятувальників Управління ДСНС України у Черкаській області, які під час виконання службових обов’язків продемонстрували відданість присязі, високий професіоналізм та майстерність, водночас, були заохочені Грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Черкаської обласної ради.

Цього ж дня Григорій Марченко відвідав два найбільших підрозділи Управління: аварійно-рятувальний загін спеціального призначення та Черкаський міськрайонний відділ. Під час свого візиту радник Голови Служби поспілкувався із особовим складом, оглянув матеріально-технічну базу підрозділів та перевірив їх готовність до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

По завершенню, підсумовуючи робочу поїздку, Григорій Марченко висловив упевненість, що Управління ДСНС України у Черкаській області і надалі буде гідно виконувати в регіоні завдання за призначенням.

IMG_5926.jpgIMG_5928.jpg

 

У ДСНС України у Черкаській області

 


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини