ГоловнаОстанні новини20 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС ознайомились з основними напрямками реформування Служби порятунку

Опубліковано: 20.10.2016, 13:10

20 жовтня в приміщенні Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулася робоча зустріч Директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Михайла Маюрова з особовим складом Головного управління та підпорядкованих підрозділів, представниками об’єднаних територіальних громад, Полтавської обласної державної адміністрації.

«Ліквідація чи скорочення пожежно-рятувальних підрозділів не планується, зміниться зміст роботи, покращиться матеріально-технічне забезпечення та умови оплати праці. Так, минулого року було придбано 46 одиниць пожежної та спеціальної техніки для підрозділів ДСНС, цього року плануємо придбати ще 98 одиниць сучасної техніки, проводиться постійна робота з оновлення бойового одягу, апаратів захисту органів дихання тощо», - розповів Михайло Маюров.

За його словами, внаслідок пожеж та інших надзвичайних ситуацій економіка України щороку втрачає близько 5 мільярдів гривень, гинуть понад дві тисячі людей.

«Для того, щоб зменшити ці показники ми вивчали міжнародний досвід з цих питань та визначили три основні напрямки реформування системи ДСНС. Так, необхідно переглянути та створити принципово нову систему державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, удосконалити систему реагування на надзвичайні ситуації, зокрема збільшити кількість місцевих пожежних команд та створити добровільні пожежні формування, які також будуть залучатися для ліквідації різних надзвичайних подій, що значно скоротить час прибуття рятувальників до місця виникнення пожежі. Крім того, необхідно реформувати систему підрозділів та формувань ДСНС, які складатимуть сили районного, регіонального та державного рівнів, а також відповідно до реформи децентралізації влади реформувати органи управління та пожежно-рятувальні підрозділи», - зауважив Михайло Маюров.

IMG_2590.JPGIMG_2615.JPGIMG_2586.JPGIMG_2619.JPG

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини