ГоловнаОстанні новини19 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальники Київщини ознайомились з проектом реформування системи ДСНС України

Опубліковано: 19.10.2016, 14:12

19 жовтня у Головному управління ДСНС України у Київській області Перший заступник Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький провів робочу зустріч з особовим складом апарату управління, представниками міських та районних підрозділів обласного гарнізону. В ході наради керівник довів алгоритм та всі основні аспекти питання реформи системи ДСНС. Також, він розповів про зміни, що відбудуться у напрямку наглядово-профілактичної діяльності. Саме застаріла система буде змінена на систему профілактики, запобігання пожеж та надзвичайних ситуацій. Суб’єкти малого та середнього бізнесу отримають альтернативу плановим перевіркам  у вигляді добровільного страхування, — це обумовлене досвідом усіх розвинених країн Європи. Відтепер державний нагляд буде здійснюватись тільки на підприємствах підвищеної небезпеки та об’єктах державної форми власності.

«Реформування системи органів управління та підрозділів ДСНС відбуватиметься поетапно з 2017 до 2020 року із врахуванням змін територіальної організації влади в Україні. Вже на сьогоднішній день вже є перші здобутки, як в матеріально-технічному забезпеченні підрозділів, так і у створенні перших добровільних пожежних команд в областях», — наголосив Олег Мельчуцький.

Також, присутні мали змогу отримати відповіді щодо напрямків вдосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації шляхом розбудови місцевої пожежної охорони у територіальних громадах та створення добровільних пожежних дружин.

DSC_0224.JPGDSC_0216.JPG

ГУ ДСНС України у Київській області

 

 


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини