ГоловнаОстанні новини3 Жовтня, 2016р.
 Версія для друку

Українські рятувальники перейматимуть досвід польських колег у сфері реформування системи цивільного захисту (ВІДЕО)

Опубліковано: 03.10.2016, 16:02

3 жовтня розпочався п’ятиденний візит польської делегації до України з метою надання допомоги у реформуванні системи ДСНС. В склад польської делегації входять  регіональний Комендант Державної Пожежної Служби м. Любліна Гжегож Аліновські та заступник командира району Державної Пожежної Служби м. Санок Леслав Пенар.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров зустрівся з польськими колегами аби обговорити перспективи подальшої плідної співпраці в процесі реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“Наше головне завдання - розширити мережу місцевих пожежних команд та сформувати команди добровольців-вогнеборців, які б гарантували пожежну охорону на місцях. Саме тому нам вкрай важливий досвід та підтримка польських колег в реалізації всіх етапів, що визначені реформою”, - зазначив Михайло Маюров.

Під час зустрічі українські рятувальники поінформували представників делегації про основні кроки, що будуть реалізовуватися в процесі реформування системи ДСНС. Польські вогнеборці, в свою чергу, поділилися досвідом у формуванні пожежної охорони територій з урахуванням створення добровільних пожежних команд та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також презентували структуру законодавства Республіки Польща у сфері пожежної та рятувальної справи.

Також учасники обговорили питання обміну досвідом з польськими експертами щодо забезпечення пожежної охорони утворюваних на території України спроможних об'єднаних територіальних громад, отримання допомоги в організації діяльності добровільних пожежних команд і дружин, визначення першочергових кроків щодо внесення змін у законодавство України для реалізації заходів з децентралізації влади.

Польська делегація перебуватиме в Україні до 7 жовтня. За цей час зарубіжні колеги ознайомляться із роботою пожежних частин Києва та області, а також добровільної пожежної команди Борисполя, проведуть зустрічі із представниками територіальних громад Київщини, відвідають Зону відчуження.

2016-0088-001.jpg2016-0088-002.jpg2016-0088-007.jpg2016-0088-005.jpg

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
2 Грудня18:28 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні роботи з населенням
2 Грудня14:14 Івано-Франківська область: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Івано-Франківському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг
2 Грудня13:53 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС, разом із волонтерами, навчали громадян правилам пожежної безпеки
2 Грудня13:27 На Донеччині рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня12:05 Черкаська область: відбулася презентація календаря на 2021 рік «Черкаси – дружнє місто для тварин»
2 Грудня11:45 Херсонщина: рятувальники Нижньосірогозького району провели рейд серед населення
2 Грудня11:25 Херсонська область: Служба 101 постійно вживає профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня10:24 На Донеччині рятувальники продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
2 Грудня09:59 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
2 Грудня08:00 Рятувальники проводять протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції
2 Грудня08:00 Попередження про ожеледицю в Україні
1 Грудня16:55 Івано-Франківська область: рятувальники Прикарпаття проводять різноманітні активності в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
1 Грудня16:32 Рятувальники Луганщини наголошують: лише виконання елементарних правил пожежної безпеки у побуті збереже ваше життя та майно від вогню!
1 Грудня15:40 Волинська область: рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд по житловому секторі
1 Грудня14:56 Рятувальники привітали волонтерів кіровоградського осередку Червоного Хреста з прийдешнім Міжнародним днем волонтера
Останні новини