ГоловнаОстанні новини7 Червня, 2016р.
 Версія для друку

Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 26 тис. внутрішньо переміщених осіб

Опубліковано: 07.06.2016, 09:25

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного  штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України.

Так, з початку проведення на Сході України антитерористичної операції, з тимчасово окупованої території та районів проведення  антитерористичної операції у інших регіонах України тимчасово розміщено 1 млн. 26 тис. 177 осіб, з яких 169 тис. 756 дітей та 493 тис. 897 осіб з інвалідністю та похилого віку, у тому числі з Донецької і Луганської областей 1 млн. 3 тис. 824 особи та Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 353 особи.

Співробітники Служби порятунку зустрічають громадян, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції на вокзалах та координують дії щодо їх розселення.

Так, минулого тижня на залізничному вокзалі міста Рівне рятувальники зустріли сім’ю переселенців з м. Краснодон Луганської області, що приїхали для тимчасового проживання на Рівненщину. З родиною поспілкувався психолог Служби порятунку. Рятувальники роз’яснили людям порядок оформлення першочергових необхідних документів, надали координати центру зайнятості та департаменту соціального захисту населення. Після цього співробітники ДСНС допомогли родині доїхати до місця тимчасового проживання - комунального закладу Центру соціально-психологічної допомоги Рівненської обласної ради.

Фахівці ДСНС також постійно співпрацюють з міжнародними, волонтерськими організаціями з питань вирішення соціально-побутових проблем переселенців. Так, київські рятувальники нещодавно взяли участь в круглому столі на тему «Налагодження ефективного механізму взаємодії між установами та організаціями, що надають психосоціальну підтримку внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим пораненим військовослужбовцям та їх сім’ям в Києві».

В ході наради учасники обговорили стратегію роботи з реалізації програми «Підтримка довгострокової стабільності в Україні», що започаткована Товариством Червоного Хреста України. Основні завдання проекту, – надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, пораненим військовослужбовцям та членам сімей демобілізованих військовослужбовців шляхом надання їм психосоціальної підтримки. По-друге – успішна соціальна реінтеграція та повернення до нормального життя поранених демобілізованих військовослужбовців та їх сімей. Ну і не менш важливо – отримання психосоціальної підтримки відповідно до статі та віку внутрішньо переміщених осіб, що сприятиме підвищенню соціального благополуччя жінок та дітей.

Для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні необхідно звернутися безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).

88765.jpg67878676.jpg

10.jpg

 

 

 

Прес-служба ДСНС України   
Останні новини
22 Лютого12:31 Майже 400 випускників із різних регіонів України стали гостями Національного університету цивільного захисту України
22 Лютого12:27 Увага! Попередження про пориви вітру
22 Лютого11:31 Житомир: рятувальники провели для студенів музичного училища «Лекцію безпеки»
22 Лютого07:59 Рятувальники закликають громадян не виходити на замерзлі водойми!
22 Лютого07:56 Рятувальники закликають громадян не виходити в гори під час погіршення погодних умов!
22 Лютого07:51 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
22 Лютого07:50 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
21 Лютого16:03 Фахівці Головного управління ДСНС України у Луганській області взяли участь у навчальному курсі
21 Лютого15:53 Одеська область: рятувальники долучились до профілактичної акції «Сім’я»
21 Лютого14:46 На Тернопільщину з робочим візитом завітали польські колеги
21 Лютого14:11 Закарпатські рятувальники вчили селян берегти оселі від вогню
21 Лютого12:55 Житомирська область: упродовж доби коростенські рятувальники ліквідували пожежу в господарчій будівлі та займання автомобіля
21 Лютого12:41 Чернівецька область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-ознайомчу роботу зі школярами
21 Лютого12:35 Рятувальники Донеччини провели тактико-спеціальні навчання на базі ПРАТ «Авдіївський коксохімічний завод” м
21 Лютого12:11 Херсонська область: білозерські рятувальники завітали до дитячого садка
Останні новини