ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Сьогодні стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Опубліковано: 25.11.2021, 14:00

Сьогодні стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що проходить у період з 25 листопада по 10 грудня з метою привернути увагу суспільства до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Зазначимо, що 25 листопада у світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми ґендерного насилля.

Уряди країн та міжнародні організації цього дня здійснюють заходи з метою підвищення інформованості суспільства щодо даної проблеми. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українки.

Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї. Так, ухвалено відповідний закон, країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства, започаткована загальнодержавна кампанія «Стоп-насильству».

До Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок в ДСНС України проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення обізнаності особового складу у сфері запобігання й протидії дискримінації та недопущення насильства.

external-content.duckduckgo.com.jpeg


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини