ГоловнаОстанні новини28 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

У Кропивницькому рятувальники провели серед жителів роз’яснювальну роботу щодо безпеки в осінній період

Опубліковано: 28.10.2021, 17:32

Прості правила безпеки життєдіяльності, знання та дотримання яких може врятувати життя, варто знати кожному – таку думку сьогодні висловлювали фахівці Служби порятунку під час спілкування з мешканцями вулиці Волкова м. Кропивницький.

28 жовтня фахівці ГУ ДСНС у Кіровоградській області намагалися змусити громадян замислитися, чи безпечна їхня оселя у протипожежному відношенні та чи усіх правил безпеки життєдіяльності у побуті вони дотримуються.

Рятувальники розповідали кропивничанам про статистику та причини пожеж, які щодня трапляються в області, та наголосили, що основним чинником займань є людська недбалість або необережність. Нескладно дотримуватись правил, що можуть зберегти майно, здоровя та життя: слідкувати за тим, щоб перед виходом з домівки були вимкнені електричні прилади з розеток, регулярно перевіряти стан електромережі, не перевантажувати мережу, не курити в ліжку, ховати від малих дітей легкозаймисті речі, зі старшими дітьми постійно проводити превентивні бесіди, особливо зараз – під час канікул. Надзвичайники закликали кропивничан дотримуватись правил експлуатації обігрівальних приладів, опалювальних побутових систем, камінів.

Крім того, рятувальники нагадали, що завжди існує ймовірність знайти підозрілий предмет, що може виявитись боєприпасом часів минулих війн або його вибухонебезпечним фрагментом. Тому варто знати алгоритм дій у такому випадку.

А допоможуть краще запамятати ці правила тематичні листівки, які рятувальники розповсюдили під час розяснювальної роботи.

п.JPG

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

 


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини