ГоловнаОстанні новини29 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

До ДСНС України з робочим візитом завітала делегація Посольства Республіки Індія в Україні

Опубліковано: 29.10.2021, 08:00

28 жовтня до ДСНС України з робочим візитом завітала делегація Посольства Республіки Індія в Україні.

Так, почесні гості на чолі з головою канцелярії Посольства Республіки Індія в Україні Амбарішем Вемурі, висловили вдячність Службі порятунку України за надання гуманітарної допомоги Індії для боротьби з гострою респіраторною хворобою Covid-19 у травні-червні 2021 року.

Хочу подякувати від себе особисто та від Посла Республіки Індія в Україні за те, що надали кисневі концентратори в той момент, коли вони нам були необхідні. Це зіграло вирішальну роль. До того ж, це був чудовий досвід, який показав, як ми можемо разом злагоджено працювати”, - наголосив Амбаріш Вемурі.

У відповідь, заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький відзначив, що Україна не могла стояти осторонь погіршення ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19 в Індії. Тому, відповідно до Указу Президента України та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів, ДСНС разом з іншими заінтересованими органами виконавчої влади та у тісній співпраці з Посольством Республіки Індія в Україні, й було передано Товариству Червоного Хреста Індії вантаж гуманітарної допомоги для боротьби з Covid-19, а це 400 кисневих концентраторів.

Ми маємо надію, що передане обладнання допомогло пом’якшити наслідки поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19 та врятувати найбільш цінне — людські життя”, - додав Руслан Білошицький.

У свою чергу, він також подякував іноземним партнерам за підтримку України у боротьбі з Covid-19, адже саме з Індії у лютому 2021 року до нашої держави прибули перші півмільйона доз вакцини від коронавірусу CoviShield.

Насамкінець, обидві сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю та розвиток дружніх стосунків між Україною та Індією.

IMG_4802.JPG

IMG_4791.JPGIMG_4766.JPGIMG_4738.jpgIMG_4687.JPG


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини