ГоловнаОстанні новини28 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

м. Чернігів: на екскурсію до пожежно-рятувальних підрозділах міста завітали діти

Опубліковано: 28.10.2021, 14:03

Незважаючи на те, що у чернігівських школярів тривають осінні канікули співробітники підрозділів Головного управління ДСНС в області продовжують навчати підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності.

Із цією метою рятувальники запросили школярів та дошкільнят відвідати пожежно-рятувальні підрозділи обласного центру. Під час цього надзвичайники провели для дітей екскурсії, у ході яких вони змогли ознайомитись із специфікою й умовами роботи особового складу підрозділів, спеціальною технікою та пожежно-технічним обладнанням, що використовується під час ліквідації наслідків пожеж та надзвичайних подій.

Крім того, вогнеборці довели до присутніх сумну статистику пожеж, надзвичайних подій і основні причини їх виникнення, нагадали підростаючому поколінню про можливі наслідки пустощів дітей із вогнем, основні заходи безпеки в побуті та під час відпочинку в природних екосистемах, а також ознайомили з алгоритмом дій під час виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Загалом заходи пройшли в дружній та веселій атмосфері, дітлахи ставили багато запитань стосовно роботи рятувальників на які вони отримали змістовні та вичерпні відповіді. А також всі бажаючи мали змогу відчути себе справжніми пожежними, примірявши спеціальний одяг та посидівши в пожежній машині.

Для закріплення отриманих знань ДСНСники вручили підростаючому поколінню тематичні листівки з питань безпеки життєдіяльності. Насамкінець гості подякували рятувальникам за проведені екскурсії та пообіцяли завжди дотримуватися правил безпечної поведінки.

ї.jpg

ГУ ДСНС України у Чернігівській області


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини