ГоловнаОстанні новини28 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

ДСНС України та Державна пожежна служба Республіки Польща підсумували результати спільної роботи та визначили напрями співпраці на найближчі роки

Опубліковано: 28.10.2021, 07:55

27 жовтня у режимі онлайн відбулось VIIІ засідання україно-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Відкриваючи засідання, голова української частини Комісії, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький відзначив, що Комісія з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій є дієвим механізмом, спрямованим на розвиток багатостороннього співробітництва у сферах повноважень ДСНС України та Державної пожежної служби Республіки Польща.

“Завдяки тривалим дружнім відносинам та порозумінню нам стабільно вдається налагоджувати ефективну двосторонню співпрацю, яка приносить продуктивні результати”, - підкреслив він.

Зі свого боку, голова польської частини Комісії, заступник Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща Адам Конєчни зазначив:

«На жаль, з огляду на пандемічну ситуацію у світі, наразі немає можливості зустрітися в режимі офлайн, однак, я вірю, що сьогоднішня зустріч буде плідною, а спільні плани на майбутнє дадуть змогу надалі розвивати співпрацю наших служб. До слова, ДСНС України є нашим найактивнішим партнером і без вашої допомоги нам не вдалось би реалізувати багато цінних ініціатив».

У ході засідання учасники підбили підсумки українсько-польського співробітництва за 2020-2021 роки. Зокрема, говорили про реалізовані програми та проєкти, проведені міжнародні навчання щодо реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організовані семінари і конференції тощо.

Також обговорили питання щодо можливості польського менторства команди ДСНС важкого класу з проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах міста відповідно до норм та стандартів INSARAG.

Так, за словами Руслана Білошицького, Польща зробила значний внесок у формування та подальший розвиток української команди з пошуку та порятунку людей в умовах міста важкого класу.

Крім того, під час засідання учасники розглянули перспективи створення добровільної пожежної охорони на території України за участі польських колег, і обговорили співробітництво в частині створення в Україні регіональних тренінгових центрів порятунку.

Підсумовуючи результати засідання, заступник Голови ДСНС України подякував польським колегам та підкреслив, що Україна орієнтована на досвід провідних європейських країн, а найбільше — на досвід Республіки Польща щодо розвитку добровільної і місцевої пожежної охорони.

“Завдяки спільним зусиллям вже реалізовано низку проєктів, які суттєво підвищили рівень пожежної безпеки в українських громадах. Тож співпраця в даному напрямі є для нас пріоритетною та потребує подальшого розвитку”, - сказав Руслан Білошицький.

photo5463392073928520882.jpgphoto5463392073928520885.jpg

 


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини