ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники Львівщини беруть участь у проєкті "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні"

Опубліковано: 25.10.2021, 17:32

Рятувальники Львівщини беруть участь у проєкті "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні", що проходить з 24 по 29 жовтня в рамках навчального візиту до Республіки Польща.

У рамках проєкту "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні" українські рятувальники відвідали місцеву ґміну.

Українських рятувальників зустрічали керівники ґмін Ожарув Мазовецький та Павло Канцлеж. Де рятувальників ознайомили з завданнями протипожежного захисту на рівні ґміни, організаційно-правовими та фінансовими механізмами місцевого самоврядування у сфері формування та зміцнення місцевого і протипожежного захисту. Українські вогнеборці мали можливість ознайомитись з механізмами підтримки добровільної пожежної охорони на рівні ґміни .

Проєкт "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні" реалізується Фондом міжнародної солідарності «Solidarity Fund PL» в рамках програми «U-LEAD з Європою» та співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

іііііі.jpg

ГУ ДСНС України у Львівській області


 


   
Останні новини
4 Грудня18:13 Івано-Франківська область: на Прикарпатті тривають навчання гірських рятувальників
4 Грудня11:49 м. Запоріжжя: рятувальники завітали до вихованців школи-інтернату
4 Грудня11:30 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку!
4 Грудня11:02 Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України: 2-й випуск водолазів ДСНС України
4 Грудня08:55 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:20 На карпатських перевалах рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву
4 Грудня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
4 Грудня08:00 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час походу у гори
4 Грудня08:00 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня18:29 Сапери ДСНС Хмельниччини провели навчально-методичні збори
3 Грудня18:20 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей
3 Грудня17:16 Дніпропетровська область: неправильно припарковані автомобілі біля будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ФОТО. ВІДЕО)
3 Грудня17:05 Кіровоградська область: засідання комісії ТЕБ та НС
3 Грудня16:58 Закарпатські рятувальники та Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» спільно опікуватимуться безпекою туристів у Карпатських горах
3 Грудня16:49 Чернівецька область: у навчальних закладах завершився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Останні новини