ГоловнаОстанні новини25 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

м. Чернівці: рятувальники провели протипожежний інструктаж із трудовими колективами

Опубліковано: 25.10.2021, 17:20

Прагнучи навчити правил пожежної безпеки громадян, вберегти людей від виникнення пожежі, особливо в місцях масового перебування людей, 25 жовтня фахівці Чернівецького районного управління організували протипожежний інструктаж для працівників кінотеатру та закладу харчування, котрі знаходяться в одній будівлі у місті Чернівці.

Зустрівшись із трудовими колективами, рятувальники розповіли присутнім про важливість вжиття заходів із запобігання виникненню пожеж, провели практичні заняття з основних правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Працівники Служби порятунку назвали громадянам основні причини виникнення пожеж, свої слова підтвердили конкретними цифрами, розповівши статистику пожеж в області з початку року. Водночас, рятувальники нагадали трудовим колективам правила, дотримуючись яких, можна запобігти виникненню пожежі, та закликали не ігнорувати їх.

Також під час інструктажу рятувальники розповіли присутнім про правила проведення евакуації людей з приміщення, першочергові дії на випадок виникнення пожежі, роз’яснили, які види первинних засобів пожежогасіння існують, а також продемонстрували й дали змогу працівникам власноруч загасити умовне полум’я за допомогою вогнегасника.

photo5440664223689585875.jpg 

ГУ ДСНС України у Чернівецькій області

 


   
Останні новини
4 Грудня18:13 Івано-Франківська область: на Прикарпатті тривають навчання гірських рятувальників
4 Грудня11:49 м. Запоріжжя: рятувальники завітали до вихованців школи-інтернату
4 Грудня11:30 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку!
4 Грудня11:02 Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України: 2-й випуск водолазів ДСНС України
4 Грудня08:55 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:20 На карпатських перевалах рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву
4 Грудня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
4 Грудня08:00 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час походу у гори
4 Грудня08:00 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня18:29 Сапери ДСНС Хмельниччини провели навчально-методичні збори
3 Грудня18:20 Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей
3 Грудня17:16 Дніпропетровська область: неправильно припарковані автомобілі біля будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ФОТО. ВІДЕО)
3 Грудня17:05 Кіровоградська область: засідання комісії ТЕБ та НС
3 Грудня16:58 Закарпатські рятувальники та Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» спільно опікуватимуться безпекою туристів у Карпатських горах
3 Грудня16:49 Чернівецька область: у навчальних закладах завершився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Останні новини