ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Полтавська область: рятувальники разом з працівниками закладів освіти проводять спеціальні тренування

Опубліковано: 18.10.2021, 10:57

З метою відпрацювання злагоджених дій під час організації і гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт,  співробітники  1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин спільно з адміністрацією Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» днями провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту на території начального закладу.

Під час тренувань фахівцями ДСНС було проведено ліквідацію умовної пожежі в будівлі одного із студентських гуртожитків та порятунок потерпілих із задимленого середовища. Так, згідно тактичного задуму, внаслідок сильного задимлення 4 студентів не змогли самостійно своєчасно вийти з приміщення. Рятувальники за допомогою автодрабини провели евакуацію людей.

По завершенню практичної частини всі бажаючі мали можливість відпрацювати навички гасіння  умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.

У тренуваннях взяли участь 7 чоловік особового складу та  2одиниці техніки від ДСНС та добровільна пожежна дружина університету.

Також, співробітники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини провели спільно з адміністрацією гімназії №25 Полтавської міської ради спеціальні об’єктові тренування, під час яких проводилася евакуація учнів. По завершенню, з дітьми було проведено бесіди щодо дотримання  правил безпеки в побуті та під час перебування в навчальному закладі, а також  всі бажаючі мали змогу ліквідувати умовну пожежу та оглянути аварійно-рятувальну техніку. У тренуваннях взяли участь від ДСНС 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу.

7 (3).jpg8 (4).jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
8 Грудня20:53 Увага! Обмеження руху транспорту
8 Грудня17:55 На Черкащині фахівці Служби порятунку проводять профілактичні бесіди серед мешканців гуртожитків
8 Грудня17:41 На Донеччині керівництво МВС та ДСНС ознайомились із роботою піротехнічних підрозділів, водолазів та медиків
8 Грудня17:15 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
8 Грудня17:05 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські навчили дітей дбати про безпеку під час інтерактивного заходу в рамках проєкту «Безпека громад Буковини»
8 Грудня16:38 Тернопільська область: рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
8 Грудня16:28 Пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися в трьох районах Закарпаття
8 Грудня16:13 Креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які вчать малечу правилам безпеки
8 Грудня16:11 На Херсонщині надзвичайники спільно із соціальною службою провели рейд з пожежної безпеки
8 Грудня15:31 На Сумщині рятувальники провели профілактичний рейд в житловому секторі
8 Грудня15:15 Житомирська область: рятувальники проводять перевірки у місцях реалізації піротехнічної продукції
8 Грудня15:10 Хмельницькі рятувальники провели нараду з працівниками соціального захисту
8 Грудня14:59 У Кропивницькому рятувальники провели у школі годину спілкування, під час якої нагадали учням правила безпеки
8 Грудня14:55 Дніпропетровська область: фахівці ДСНС проводять бесіди у навчальних закладах серед підростаючого покоління
8 Грудня14:44 Заступник Голови ДСНС України представив начальника Головного управління ДСНС у Сумській області
Останні новини