ГоловнаОстанні новини26 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Полтавська область: кременчуцькі рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Опубліковано: 26.09.2021, 11:53

У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» співробітники Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області провели на площі Незалежності м. Кременчука цікаві та пізнавальні заходи.

На початку заходів, рятувальники нагадували правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділів. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час ліквідації різних надзвичайних ситуацій, продемонстрували подачу води та піни від пожежного автомобіля, а за допомогою аварійно-рятувального інструменту провели розрізання кузова автомобіля.

Також, глядачів ознайомили із бойовим спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку рятувальників при виконанні завдань за призначенням.

Під час акції психолог використовуючи спеціальні методики, провела в ігровій формі ряд вікторин, що спрямовані на освоєння дітьми правил пожежної безпеки та дій у випадку виникнення пожежі. Варто зазначити, що небайдужими до цього залишились і батьки дітей, які із зацікавленістю приєднувались до спілкування.

Рятувальники докладають максимум зусиль аби виховати у громадян культуру безпечної поведінки і навчити їх першочерговим діям в екстремальних ситуаціях.

11.jpg                                12.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
18 Жовтня15:14 Київська область: постійний моніторинг екосистем - необхідність часу
18 Жовтня15:11 Дніпропетровська область: надзвичайники провели профілактичний рейд для запобігання виникненню пожеж в побуті
18 Жовтня15:09 Хмельниччина: рятувальники закликали громадян дбати про протипожежний захист власних осель і екосистеми
18 Жовтня15:06 У підпорядкованих підрозділах ГУ ДСНС у Кіровоградській області проходять перевірочні марші транспортних засобів
18 Жовтня14:34 Відбулося нагородження фахівців-піротехніків, які виконували роботи з очищення Луганської області від ВНП
18 Жовтня12:26 У Харкові проходить тренінг з Міжнародних стандартів протимінної діяльності
18 Жовтня11:54 Луганська область: рятувальники роз’яснили громадянам, як уникнути пожеж у побуті
18 Жовтня11:19 Полтавська область: рятувальники та працівники лісгоспів проводять рейди лісовими масивами
18 Жовтня11:01 Івано-Франківська область: робота диспетчера Служби порятунку є відповідальною
18 Жовтня10:57 Полтавська область: рятувальники разом з працівниками закладів освіти проводять спеціальні тренування
18 Жовтня09:20 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
18 Жовтня08:20 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 24 особи та ліквідували більше 1 тис. 700 пожеж
18 Жовтня08:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Жовтня08:04 Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у природних екосистемах!
18 Жовтня08:00 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини