ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Чернівці: визначено найсильніших пожежних-рятувальників області

Опубліковано: 16.09.2021, 09:32

 15 вересня у Чернівцях на базі спортивного комплексу 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області серед підрозділів Головного управління відбулися змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник». У області такий спортивний захід за форматом міжнародних спортивних змагань "Firefighter combat challenge" проходив уперше.

Більше 70 рятувальників демонструвала свій високий рівень спеціальної та фізичної підготовки, здатність виконувати різноманітні професійні прийоми і вправи, витримувати високі фізичні і психологічні навантаження та, безперечно, жагу до перемоги.

Щоб стати найсильнішим пожежним-рятувальником, учасники послідовно виконували вправи та проходили 5 етапів змагань. Спочатку спортсмени підіймали пожежні рукави сходовими маршами на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, після цього підіймали на вежу рукавну скатку за допомогою рятувальної мотузки та виконували спуск рятувальника сходовими маршами з вежі. Під час проходження силового тренажера учасники кувалдою переміщали балку на дистанції. Передостанній етап змагань передбачав прокладання робочої лінії з подачею ствола на заливку мішені й насамкінець вогнеборці переносили умовного потерпілого. Всі ці етапи рятувальники проходили у спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору, що, безперечно, додавало складності, адже кожен такий апарат – це майже 15 кілограмів на плечах рятувальників. Однак це максимально наближувало завдання до реальних буднів рятувальників, адже саме за таких умов вогнеборцям доводиться виконувати завдання за призначенням.

Переможців визначали у двох категоріях – індивідувальний забіг та естафета. У підсумку найсильнішими пожежними-рятувальниками в індивідуальному забігу стали:

І місце – Роман Каглюк (АРЗ СП ГУ ДСНС України у  Чернівецькій області)

ІІ місце – Вадим Попович (АРЗ СП ГУ ДСНС України у  Чернівецькій області)

ІІІ місце – Ігор Адамко (5 ДПРЧ м. Заставна)

Переможці естафети:

І місце – команда 9 ДПРЧ м. Кіцмань

ІІ місце – команда 10 ДПРЧ смт Кельменці

ІІІ місце – команда 6 ДПРЧ смт Путила

Переможців змагань нагородили грамотами та кубками. Начальник Головного управління ДСНС Сергій Михайлюк подякував усім за участь та зазначив, що результати, які продемонстрували сьогодні спортсмени-рятувальники досить високі, а отже наші вогнеборці не тільки професіонали своєї справи, а й справді відважні, спритні та сильні.

1 (5).JPG3 (3).JPGDSC02936.JPGDSC02845.JPG

 

ГУ  ДСНС України у Чернівецькій області

 


   
Останні новини
18 Жовтня15:14 Київська область: постійний моніторинг екосистем - необхідність часу
18 Жовтня15:11 Дніпропетровська область: надзвичайники провели профілактичний рейд для запобігання виникненню пожеж в побуті
18 Жовтня15:09 Хмельниччина: рятувальники закликали громадян дбати про протипожежний захист власних осель і екосистеми
18 Жовтня15:06 У підпорядкованих підрозділах ГУ ДСНС у Кіровоградській області проходять перевірочні марші транспортних засобів
18 Жовтня14:34 Відбулося нагородження фахівців-піротехніків, які виконували роботи з очищення Луганської області від ВНП
18 Жовтня12:26 У Харкові проходить тренінг з Міжнародних стандартів протимінної діяльності
18 Жовтня11:54 Луганська область: рятувальники роз’яснили громадянам, як уникнути пожеж у побуті
18 Жовтня11:19 Полтавська область: рятувальники та працівники лісгоспів проводять рейди лісовими масивами
18 Жовтня11:01 Івано-Франківська область: робота диспетчера Служби порятунку є відповідальною
18 Жовтня10:57 Полтавська область: рятувальники разом з працівниками закладів освіти проводять спеціальні тренування
18 Жовтня09:20 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
18 Жовтня08:20 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 24 особи та ліквідували більше 1 тис. 700 пожеж
18 Жовтня08:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Жовтня08:04 Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у природних екосистемах!
18 Жовтня08:00 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
Останні новини