ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Житомирська область: рятувальники спільно з правоохоронцями продовжують проводити інтерактивні уроки безпеки для підростаючого покоління

Опубліковано: 15.09.2021, 17:38

Рятувальники та поліцейські Житомирщини об’єднали свої зусилля, аби навчити підростаюче покоління елементарним правилам безпечної життєдіяльності та популяризувати безпечний спосіб життя. Саме з такою метою у закладах загальної середньої освіти області наразі проходять інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником».

Так, 15 вересня фахівці ДСНС області спільно зі співробітниками Національної поліції регіону провели інтерактивні уроки у навчальних закладах м. Бердичів та смт Народичі Коростенського району. Рятувальники розповіли дітям про основні правила безпечної життєдіяльності: як поводитися під час різноманітних надзвичайних подій та ситуацій, у тому числі і при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Не залишилося поза увагою і нагадування про безпеку в побуті щодо безпечного використання електроприладів та газового устаткування тощо. Дітлахи із задоволенням спілкувалися з рятувальниками, жваво відповідали на запитання, розповідали за яким саме номером телефонувати у разі виникнення пожежі чи іншого лиха та як саме потрібно себе поводити себе аби біди взагалі не трапилося.

До того ж, рятувальники продемонстрували спеціальну та пожежну техніку й оснащення, що використовуються ними у повсякденній службовій діяльності, а також детально пояснили яким чином це все застосовуються під час ліквідації надзвичайних подій чи ситуацій.

У свою чергу співробітники правоохоронці провели пізнавальні заняття з правил дорожнього руху, розповіли дітям про їхні права й обов’язки, а також про особливості професії поліцейського.

Усе почуте й побачене сьогодні викликало у дітей неабияку цікавість, адже дана зустріч показала їм шлях у безпечний світ людини, на варті якого стоять рятувальники та поліцейські.

59.jpg             60.jpg

ГУ ДСНС України у Житомирській області


   
Останні новини
27 Вересня08:52 Одеська область: рятувальники привітали учасників велопробігу та навчали їх правилам безпеки
27 Вересня07:55 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня07:55 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня07:55 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
26 Вересня11:53 Полтавська область: кременчуцькі рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
26 Вересня08:27 Визначились переможці та призери першого дня Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ 2021»
26 Вересня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
26 Вересня08:00 Увага! Попередження про пориви вітру
26 Вересня08:00 У столиці відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ 2021»
25 Вересня19:29 м.Львів: рятувальники взяли участь у науковому фестивалі «Lviv Open Lab»
25 Вересня16:10 Миколаївська область: рятувальники закликають громадян бути відповідальними та уникати пожеж в житлі
25 Вересня13:15 На Сумщині у 15-ти навчальних закладах пройшли фінальні Дні з поліцейським та рятівником
25 Вересня12:11 Кіровоградська область: рятувальники під час роз’яснювальної роботи у житловому секторі навчають громадян правилам безпеки у побуті
25 Вересня10:42 Команда «Рятівник» стала «бронзовим» призером Екстраліги чемпіонату Кропивницького з мініфутболу серед аматорських команд
25 Вересня08:36 У Сумах пройшли останні інформаційно – профілактичні заходи – «День з поліцейським та рятівником»
Останні новини