ГоловнаОстанні новини15 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

У Києві рятувальники спільно з поліцейськими у закладах освіти проводять інтерактивні заняття

Опубліковано: 15.09.2021, 17:29

Акція "День з поліцейським та рятівником" продовжується. Головна мета таких заходів, це допомогти підростаючому поколінню стати більш свідомими, зрозуміти цінність власного життя та нести відповідальність за безпеку того, хто знаходиться поруч. Культура безпеки життєдіяльності – головне питання, яке стоїть у суспільстві у цей непростий час. Саме тому, з початком навчального року, Міністром внутрішніх справ України доручено провести у всіх закладах загальної середньої освіти інформаційно-профілактичні заходи.
Сьогодні в одній із шкіл Дніпровського району столиці пройшли показові навчання. Рятувальники та поліцейські активно поспілкувались з учнями та педагогами. На практиці показали та розказали всім учасникам процесу, з яких елементів складається безпека життя і що потрібно для того, щоб попередити надзвичайні ситуації.
Заходи у школі розпочалися із евакуації 900 учнів. Всі учасники навчального процесу організовано вийшли з закладу освіти всього за 4 хвилини 30 секунд, що є дуже гарним результатом для такого великого навчального закладу та кількості задіяних в евакуації людей. Недарма педагоги неодноразово відпрацьовували з учнями це завдання. Рятувальники були приємно здивовані швидкістю дій учнів та їх вчителів. Саме за цю підготовку треба дякувати педагогам, які під час навчання, завжди приділяють увагу тому, як наука пов’язана з безпечною поведінкою людини у суспільстві.
Дітям було продемонстровано можливості спецтехніки, кожен бажаючий мав змогу загасити умовну пожежу із пожежного ствола та потренуватися використовувати вогнегасник. Крім цього, рятувальники продемонстрували, як рятують людину, яка під час пожежі залишилась на 4 поверсі. Для такої евакуації рятувальники використали автодрабину.

Така важлива інформаційно- виховна робота повсякчасно проводиться і у інших закладах освіти столиці. Учні та вчителі Солом'янського, Деснянського та Подільського районів столиці із задоволенням сьогодні теж приймали рятувальників та поліцейських у своїх школах. Всі розуміють, що вивчення науки про безпеку – найкраща інвестиція своєї уваги та часу для попередження надзвичайних ситуацій у майбутньому житті. Коли добре розумієш, що і до чого призводить, що робити під час надзвичайної ситуації та куди звертатися за допомогою, жити стає легше, а вчитися приємніше.
"101" та "102" номери телефонів, які треба знати та пам'ятати з дитинства і на все життя.

55.jpg                              56.jpg


   
Останні новини
27 Вересня08:52 Одеська область: рятувальники привітали учасників велопробігу та навчали їх правилам безпеки
27 Вересня07:55 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
27 Вересня07:55 Фахівці ДСНС проводять превентивну роботу серед молодого покоління
27 Вересня07:55 У столиці пройшли Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021»
26 Вересня11:53 Полтавська область: кременчуцькі рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
26 Вересня08:27 Визначились переможці та призери першого дня Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ 2021»
26 Вересня08:00 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
26 Вересня08:00 Увага! Попередження про пориви вітру
26 Вересня08:00 У столиці відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ 2021»
25 Вересня19:29 м.Львів: рятувальники взяли участь у науковому фестивалі «Lviv Open Lab»
25 Вересня16:10 Миколаївська область: рятувальники закликають громадян бути відповідальними та уникати пожеж в житлі
25 Вересня13:15 На Сумщині у 15-ти навчальних закладах пройшли фінальні Дні з поліцейським та рятівником
25 Вересня12:11 Кіровоградська область: рятувальники під час роз’яснювальної роботи у житловому секторі навчають громадян правилам безпеки у побуті
25 Вересня10:42 Команда «Рятівник» стала «бронзовим» призером Екстраліги чемпіонату Кропивницького з мініфутболу серед аматорських команд
25 Вересня08:36 У Сумах пройшли останні інформаційно – профілактичні заходи – «День з поліцейським та рятівником»
Останні новини