ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2021р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники спільно з волонтерами вчили громадян як діяти у разі нещасного випадку на воді

Опубліковано: 04.08.2021, 18:41

4 липня краматорські рятувальники спільно з волонтерами Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України та спеціалістами Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради прийняли участь у інформаційному заході на одному з водойм міста.

Під час заходу волонтери та співробітники ДСНС привернути увагу відпочивальників до існуючих небезпек під час відпочинку коло води та навчити громадян правильним діям на випадок виникнення надзвичайної ситуації пов‘язаної із водою. Відпочиваючим продемонстрували основні методи та прийоми порятунку людей на воді, розповіли про небезпеку, що може спіткати і самого рятівника при спробі допомогти потопаючим. Окрім того, фахівці детально пояснили та наглядно показали, як надавати потерпілому першу домедичну допомогу.

Громадяни з неприхованою цікавістю слухали фахівців, адже не щодня є можливість поновити свої знання з питань безпеки поводження на воді. До того ж, всі бажаючі мали можливість самостійно спробувати правильно проводити непрямий масаж серця на манекені.

67.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

 

 


   
Останні новини
23 Вересня17:00 Представниці ДСНС взяли участь у семінарі “Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей”
23 Вересня15:24 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня14:50 Івано-Франківська область: на території області триває проведення заходу "День з поліцейським та рятівником"
23 Вересня13:22 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня11:08 Рятувальники Донеччини та патрульні провели операцію «Маячок» (ВІДЕО)
23 Вересня09:49 У Кропивницькому рятувальники попереджають про небезпеки осінньо-зимового періоду та навчають, як їм запобігти
23 Вересня09:43 м. Херсон: на території херсонської гімназії № 3 пройшла масштабна акція «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня08:12 У Сумській школі пройшов інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня07:28 Увага! Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:27 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
23 Вересня07:27 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:27 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:26 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня17:45 Рятувальники Кіровоградщини разом з поліцейськими беруть активну участь у навчанні підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності
22 Вересня17:38 Львівська область: рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
Останні новини