ГоловнаОстанні новини4 Серпня, 2021р.
 Версія для друку

Представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста було проведено тренінг для співробітників ДСНС

Опубліковано: 04.08.2021, 16:27

03 – 04 серпня 2021 року, на навчально-матеріальній базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України, представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста було проведено тренінг щодо надання першої допомоги при мінно-вибухових травмах. Під час проведення тренінгу було розглянуто 12 тематичних модулів та відпрацьовано практичні навички.

У тренінгу взяли участь представники ДСНС України, ТК «Центр Спеціальної Підготовки» та Державної спеціальної служби транспорту.

І в завершення навчань, всі учасники отримали сертифікати щодо проходження тренінгу.

Також, сьогодні представником Міжнародного Комітету Червоного Хреста, фахівцем відділу з питань збройної небезпеки МКХЧ – Ольгою Побережною було вручено сертифікат на отримання майна від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в якості благодійної допомоги.
Отримане майно, а це сучасні офісні меблі, комп’ютерна техніка та фото-відео апаратура, буде застосовуватися в повсякденній діяльності підрозділами за напрямком гуманітарного розмінування Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.
Керівництво Центру висловлює свою подяку керівництву Міжнародного Комітету Червоного Хреста за плідну співпрацю, яка вже продовжується декілька років!

49.jpg


   
Останні новини
23 Вересня17:00 Представниці ДСНС взяли участь у семінарі “Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей”
23 Вересня15:24 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня14:50 Івано-Франківська область: на території області триває проведення заходу "День з поліцейським та рятівником"
23 Вересня13:22 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня11:08 Рятувальники Донеччини та патрульні провели операцію «Маячок» (ВІДЕО)
23 Вересня09:49 У Кропивницькому рятувальники попереджають про небезпеки осінньо-зимового періоду та навчають, як їм запобігти
23 Вересня09:43 м. Херсон: на території херсонської гімназії № 3 пройшла масштабна акція «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня08:12 У Сумській школі пройшов інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня07:28 Увага! Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:27 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
23 Вересня07:27 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:27 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:26 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня17:45 Рятувальники Кіровоградщини разом з поліцейськими беруть активну участь у навчанні підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності
22 Вересня17:38 Львівська область: рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
Останні новини