ГоловнаОстанні новини28 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Хмельниччина: відбулись командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Опубліковано: 28.07.2021, 20:16

28 липня під керівництвом першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Тюріна відбулися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Полонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області.

Учасники навчань  відпрацьовували роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім того, перевірялись дії органів управління та сил цивільного захисту за ввідними.

Практично відпрацьовані дії при ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, відновлення руху вулицями міста внаслідок падіння дерев, надання медичної допомоги постраждалим, відновлення водо-, електро- та газопостачання, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Також, перевірено роботу комісії з питань евакуації та її взаємодію з евакуаційними органами територіальної громади. Здійснено практичне розгортання пункту висадки на залізничній станції Полонне та практично відпрацьовано роботу приймального пункту евакуації.

Крім цього, здійснено умовне гасіння пожежі на одному з підприємств та евакуація персоналу з небезпечних зон.

Керівник навчань Сергій Тюрін відзначив, що командно-штабне навчання було проведено на високому рівні. Він побажав усім його учасниками і надалі спрямовувати свої зусилля передусім на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, а в разі необхідності діяти за призначенням, використовуючи усі наявні ресурси для подолання та мінімізації їх наслідків.

IMG-20210728-WA0040.jpgphoto_2021-07-28_19-52-16.jpg

 

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 


   
Останні новини
23 Вересня17:00 Представниці ДСНС взяли участь у семінарі “Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей”
23 Вересня15:24 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня14:50 Івано-Франківська область: на території області триває проведення заходу "День з поліцейським та рятівником"
23 Вересня13:22 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня11:08 Рятувальники Донеччини та патрульні провели операцію «Маячок» (ВІДЕО)
23 Вересня09:49 У Кропивницькому рятувальники попереджають про небезпеки осінньо-зимового періоду та навчають, як їм запобігти
23 Вересня09:43 м. Херсон: на території херсонської гімназії № 3 пройшла масштабна акція «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня08:12 У Сумській школі пройшов інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня07:28 Увага! Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:27 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
23 Вересня07:27 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:27 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:26 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня17:45 Рятувальники Кіровоградщини разом з поліцейськими беруть активну участь у навчанні підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності
22 Вересня17:38 Львівська область: рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
Останні новини