ГоловнаОстанні новини28 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Луганська область: щастинські рятувальники взяли участь в інтерактивному занятті щодо психологічного здоров’я

Опубліковано: 28.07.2021, 17:36

28 липня  рятувальників 25 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області відвідав психолог Головного управління. Такі зустрічі проходять у підпорядкованих підрозділах регулярно і дозволяють вивчати психологічний клімат у колективах вогнеборців та проводити з ними корисні заняття для підтримки психічного здоров’я.

Під­ час занять рятувальники проходили анонімне анкетування щодо соціально-психологічної атмосфери та взаємин у колективі, інших важливих аспектів життєдіяльності підрозділу та умов служби, а також навчалися вправам із саморегуляції. Надзвичайники активно спілкувались із психологом, ставили багато запитань.

«Така методична та консультативна допомога важлива і для керівного складу підрозділу, - коментує психолог відділу психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Луганській області Олена Ніколайчук. – Адже ми на заняттях говоримо про методи проведення індивідуально-виховної роботи з питань поведінки у вільний від служби час, пропаганди здорового способу життя, в цілому збереження психічного здоров’я».

Пс.jpg

 

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
23 Вересня17:00 Представниці ДСНС взяли участь у семінарі “Смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей”
23 Вересня15:24 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
23 Вересня14:50 Івано-Франківська область: на території області триває проведення заходу "День з поліцейським та рятівником"
23 Вересня13:22 Увага! Попередження про пориви вітру
23 Вересня11:08 Рятувальники Донеччини та патрульні провели операцію «Маячок» (ВІДЕО)
23 Вересня09:49 У Кропивницькому рятувальники попереджають про небезпеки осінньо-зимового періоду та навчають, як їм запобігти
23 Вересня09:43 м. Херсон: на території херсонської гімназії № 3 пройшла масштабна акція «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня08:12 У Сумській школі пройшов інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником»
23 Вересня07:28 Увага! Попередження про заморозки на території країни
23 Вересня07:27 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
23 Вересня07:27 Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань
23 Вересня07:27 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
23 Вересня07:26 В українських закладах освіти триває акція «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня17:45 Рятувальники Кіровоградщини разом з поліцейськими беруть активну участь у навчанні підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності
22 Вересня17:38 Львівська область: рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
Останні новини