ГоловнаОстанні новини11 Червня, 2021р.
 Версія для друку

На Донеччині відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Донецькій області за результатами роботи за 5 місяців 2021 року

Опубліковано: 11.06.2021, 13:44

11 червня у залі засідань Маріупольського міського управління Головного управління під головуванням заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка відбулося засідання Колегії за результатами роботи за 5 місяців 2021 року.  У нараді взяли участь керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих підрозділів.

На початку наради заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко вручив  грамоту Верховної Ради України фельдшеру амбулаторно-поліклінічного відділення медико-санітарної частини АРЗ СП Головного управління. Виступив із вітальним словом та ознайомив присутніх із порядком денним. 

Начальник Оперативно-координаційного центру Головного управління В’ячеслав Філюшин доповів про недоліки в оперативно-службовій діяльності підпорядкованих підрозділів з питань організації служби та готовності до виконання завдань за призначенням. Також, він доповів про результати роботи щодо впровадження планшетних пристроїв для використання в службовій діяльності підпорядкованих підрозділів Головного управління.

Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління Андрій Омельченко та заступник начальника управління - начальник відділу техногенної безпеки Головного управління Яків Немикін доповіли про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у лісових масивах та екосистемах Донецької області у літній пожежонебезпечний період 2021 року.

Заступник начальника Головного управління Володимир Захарчук говорив про стан затвердження та фінансування Програм економічного і соціального розвитку за 2021 рік в підпорядкованих підрозділах Головного управління, а також про виконання підпорядкованими підрозділами Головного управління плану надходжень до спеціального фонду бюджету від надання платних послуг та обов’язкового аварійно-рятувального обслуговування.

Начальник управління ресурсного забезпечення Головного управління Максим Іщук доповів про стан виконання ремонтних робіт в підпорядкованих підрозділах Головного управління. Начальник управління персоналу Головного управління Катерина Баранова довела до відома присутніх інформацію щодо проведення організаційно-штатних змін в Головному управлінні. Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Сергій Нєкора розповів про стан дотримання в підпорядкованих підрозділах Головного управління вимог  Закону України “Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року № 1700-VII.

Наприкінці засідання Колегії учасники обговорили з керівниками підрозділів проблемні питання. Підбиваючи підсумки, начальник Головного управління Олексій Мігрін поставив задачі начальникам структурних та підпорядкованих підрозділів для подальшої роботи.

P1218371.JPGP1218288.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 


   
Останні новини
15 Червня17:52 м. Хмельницький: рятувальники відточували свою майстерність у гасінні умовної пожежі на одному з підприємств
15 Червня17:30 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня17:05 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
15 Червня16:12 Триває кампанія з вакцинації від COVID-19 рятувальників Чернігівщини
15 Червня14:57 м. Суми: рятувальники познайомили підростаюче покоління зі своєю професією
15 Червня14:26 Рятувальники Луганщини нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водоймищ
15 Червня14:22 Полтавська область: рятувальники проводять пізнавальні заходи для дітей з пришкільних таборів
15 Червня14:07 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня13:33 У Дніпрі підписано Меморандум про спільну роботу впровадження ґендерної політики серед рятувальних підрозділів Головного управління
15 Червня13:26 На Кіровоградщині проводиться ревакцинація співробітників ДСНС області
15 Червня12:48 Донецька область: діти, які відпочивають у пришкільному таборі, завітали в гості до рятувальників
15 Червня12:18 Рятувальники Закарпаття отримали нову сучасну спецмашину
15 Червня12:13 Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські дбають про захист лісових насаджень від вогню
15 Червня12:10 Івано-Франківська область: розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»
15 Червня11:49 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації та її розвиток на водоймах країни
Останні новини