ГоловнаОстанні новини13 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Напередодні Дня науки України заступник Голови ДСНС Микола Ільченко відвідав НУЦЗУ

Опубліковано: 13.05.2021, 16:34

13 травня напередодні Дня науки України до Національного університету цивільного захисту України завітав заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій  Микола Ільченко. Заступник Голови привітав науковий форум університету зі святом та вручив Почесні Грамоти ДСНС кращим науковцям.

Цього ж дня було підбито підсумки конкурсів на кращі монографію та виставковий науковий експонат університету.

Вітаючи всіх людей науки, проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов побажав, щоби всі учасники науково-дослідної діяльності були задоволеними від отримуваних результатів наукових досліджень та  успіхів на науковій ниві.

Проректор представив найвагоміші наукові досягнення університету. Так, протягом 2021 року 11 співробітників університету захистили докторські дисертації, а наразі НУЦЗ України є лідером за показниками Scopus серед усіх ЗВО України зі специфічними умовами навчання. Молоді науковці університету взяли активну участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей МОН України у 2020/2021 навчальному році та здобули 60 призових місць.

За результатами конкурсу «Кращий виставковий науковий експонат» визнано переможцями та нагороджено дипломами І ступеня - авторський колектив розробки «Експериментальна установка для подачі піни швидкого тверднення» у складі: Пєтухова Руслана, Кірєєва Олександра та Слєпужнікова Євгена та розробники стенду «Теплові лінійні пожежні сповіщувачі» Дерев’янко Олександр та Литвяк Олександр.

Також дипломами було відзначено кращі монографії: «Підвищення ефективності процесу реагування аварійно-рятувальних формувань на локальні надзвичайні ситуації шляхом використання багатофункціональних комплексів зі знімними кузовами-контейнерами», «Державне управління формуванням науково-технічного потенціалу вищої школи України», «Науково-теоретичні основи зниження техногенного навантаження на системи водопостачання регіону з урахуванням основних принципів басейнового управління водними ресурсами», «Методи оптимального розміщення неорієнтованих об’єктів з кусочно-нелінійними границями у багатозв’язних областях».

30.jpg

 

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
15 Червня19:01 Територіальні громади мають бути захищеними. Керівникам закарпатських ТГ розповіли про пріоритети створення Центрів безпеки громадян
15 Червня17:52 м. Хмельницький: рятувальники відточували свою майстерність у гасінні умовної пожежі на одному з підприємств
15 Червня17:30 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня17:05 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
15 Червня16:12 Триває кампанія з вакцинації від COVID-19 рятувальників Чернігівщини
15 Червня14:57 м. Суми: рятувальники познайомили підростаюче покоління зі своєю професією
15 Червня14:26 Рятувальники Луганщини нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водоймищ
15 Червня14:22 Полтавська область: рятувальники проводять пізнавальні заходи для дітей з пришкільних таборів
15 Червня14:07 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня13:33 У Дніпрі підписано Меморандум про спільну роботу впровадження ґендерної політики серед рятувальних підрозділів Головного управління
15 Червня13:26 На Кіровоградщині проводиться ревакцинація співробітників ДСНС області
15 Червня12:48 Донецька область: діти, які відпочивають у пришкільному таборі, завітали в гості до рятувальників
15 Червня12:18 Рятувальники Закарпаття отримали нову сучасну спецмашину
15 Червня12:13 Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські дбають про захист лісових насаджень від вогню
15 Червня12:10 Івано-Франківська область: розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»
Останні новини