ГоловнаОстанні новини13 Травня, 2021р.
 Версія для друку

У рамках реалізації освітнього проєкту «Твій шлях» відбулась презентація Навчального пункту АРЗСП ГУ ДСНС у Кіровоградській області

Опубліковано: 13.05.2021, 14:59

У Кропивницькому тривають заходи в рамках реалізації освітньої програми для дітей «Твій шлях», яка передбачає триетапне навчання школярів: від знайомства з основами безпеки життєдіяльності до професійної підготовки до вступу в профільні вищі навчальні заклади системи МВС України.

Сьогодні, 13 травня, відбулась презентація Навчального пункту АРЗСП ГУ ДСНС в області – закладу, що має державну ліцензію на надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти за робітничими професіями. Саме тут планується здобуття школярами фахових знань та навичок безпосередньо від професійних рятувальників різних напрямків діяльності.

Начальник ГУ ДСНС в області Віталій Миронюк ознайомив засновників проєкту «Твій шлях», представників волонтерських організацій та іноземних гостей із навчальною базою, пожежно-рятувальною технікою, тренувальним майданчиком, представив фахівців тих напрямків діяльності Служби порятунку, які будуть вивчати діти у рамках проєкту «Твій шлях».

Крім того, відбулись показові виступи команди ГУ ДСНС з пожежно-прикладного спорту та спортсменів-рятувальників, що представляють Кіровоградщину на змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник», тренування чергового караулу, а також демонстрація професійного вишколу пошукової собаки-рятувальника.

Після презентації відбулось неформальне обговорення побаченого та визначено напрямки подальшої роботи щодо реалізації освітнього проєкту «Твій шлях» на Кіровоградщині.

23.jpg           24.jpg

 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області


   
Останні новини
15 Червня17:52 м. Хмельницький: рятувальники відточували свою майстерність у гасінні умовної пожежі на одному з підприємств
15 Червня17:30 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня17:05 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
15 Червня16:12 Триває кампанія з вакцинації від COVID-19 рятувальників Чернігівщини
15 Червня14:57 м. Суми: рятувальники познайомили підростаюче покоління зі своєю професією
15 Червня14:26 Рятувальники Луганщини нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водоймищ
15 Червня14:22 Полтавська область: рятувальники проводять пізнавальні заходи для дітей з пришкільних таборів
15 Червня14:07 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня13:33 У Дніпрі підписано Меморандум про спільну роботу впровадження ґендерної політики серед рятувальних підрозділів Головного управління
15 Червня13:26 На Кіровоградщині проводиться ревакцинація співробітників ДСНС області
15 Червня12:48 Донецька область: діти, які відпочивають у пришкільному таборі, завітали в гості до рятувальників
15 Червня12:18 Рятувальники Закарпаття отримали нову сучасну спецмашину
15 Червня12:13 Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські дбають про захист лісових насаджень від вогню
15 Червня12:10 Івано-Франківська область: розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»
15 Червня11:49 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації та її розвиток на водоймах країни
Останні новини