ГоловнаОстанні новини7 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники та лісники Закарпаття готуються до літнього пожежонебезпечного періоду

Опубліковано: 07.05.2021, 16:27

З настанням теплої пори року виникає небезпека виникнення пожеж в екосистемах краю. Вже з початку року на Закарпатті зареєстровано  518 «екопожеж», серед яких  3 випадки займань у лісах. Загальна площа пожеж у лісових масивах перевищила 2 га.

Аби вивчити готовність лісофондоутримувачів до роботи в пожежонебезпечний період, Головне управління ДСНС у Закарпатській області спільно з управлінням лісового та мисливського господарства проводять рейдові перевірки лісгоспів.

Так, сьогодні, 7 травня, представники відомств спільно з представниками засобів масової інформації проінспектували Великодільське лісництво Довжанського держлісгоспу, що на території Хустського району.

У ході інспектування працівники ДСНС вивчили стан забезпечення протипожежним інвентарем та обладнанням на випадок виникнення загорань та подальшої їх ліквідації, наявність мобілізаційно-оперативних планів щодо ліквідації можливих лісових пожеж, розроблення маршрутів патрулювання та спостереження за ситуацією в лісових угіддях. Також перевірили готовність працівників лісництва до гасіння лісових пожеж.

Практично було змодельовано ситуацію з виникненням лісової пожежі та перевірено на практиці роботу лісової охорони. Зокрема, працівники лісництва показали на практиці роботу пожежного модуля.

Як повідомили інспектуючі, в цілому лісництво готове до виконання поставлених завдань під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виникненням пожеж у лісових масивах, однак безпека лісів у більшій мірі залежить від культури поведінки громадян, які відвідують лісові масиви для відпочинку. Тому й рятувальники й лісники в один голос закликають громадян: перебуваючи на відпочинку в лісі чи в його близькості, бути максимально обережними у поводженні з вогнем.

 DSC_0054.JPG DSC_0064.JPG

ГУ ДСНС України у Закарпатській області


   
Останні новини
15 Червня19:01 Територіальні громади мають бути захищеними. Керівникам закарпатських ТГ розповіли про пріоритети створення Центрів безпеки громадян
15 Червня17:52 м. Хмельницький: рятувальники відточували свою майстерність у гасінні умовної пожежі на одному з підприємств
15 Червня17:30 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня17:05 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
15 Червня16:12 Триває кампанія з вакцинації від COVID-19 рятувальників Чернігівщини
15 Червня14:57 м. Суми: рятувальники познайомили підростаюче покоління зі своєю професією
15 Червня14:26 Рятувальники Луганщини нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водоймищ
15 Червня14:22 Полтавська область: рятувальники проводять пізнавальні заходи для дітей з пришкільних таборів
15 Червня14:07 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня13:33 У Дніпрі підписано Меморандум про спільну роботу впровадження ґендерної політики серед рятувальних підрозділів Головного управління
15 Червня13:26 На Кіровоградщині проводиться ревакцинація співробітників ДСНС області
15 Червня12:48 Донецька область: діти, які відпочивають у пришкільному таборі, завітали в гості до рятувальників
15 Червня12:18 Рятувальники Закарпаття отримали нову сучасну спецмашину
15 Червня12:13 Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські дбають про захист лісових насаджень від вогню
15 Червня12:10 Івано-Франківська область: розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»
Останні новини