ГоловнаОстанні новини7 Травня, 2021р.
 Версія для друку

м. Дніпро: рятувальники розповіли громадянам про причини виникнення пожеж у природних екосистемах

Опубліковано: 07.05.2021, 15:34

7-го травня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у місті Дніпро центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційну роботу, щоб вберегти екосистеми регіону від вогняної стихії та людської недбалості.

З метою запобігання неприємним наслідкам відпочинку на природі, представники Служби порятунку «101» розповіли громадянам про причини виникнення пожеж у природних екосистемах: це можуть бути і кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища та необережне поводження з ним, навмисне випалювання сухої рослинності тощо.

Фахівці ДСНС зазначили, що ліквідація лісових пожеж вимагає чималих зусиль: величезні території, охоплені полум’ям, швидке поширення вогню, віддаленість пожежних водойм, відсутність під’їзних шляхів створюють серйозні перешкоди для роботи вогнеборців.

«При виявленні пожежі треба негайно телефонувати на спецлінію «101». Якщо вогонь ще не досить значний - невелике загоряння трави або лісової підстилки, можна спробувати загасити його забиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою та закидаючи ґрунтом», - радили вогнеборці.

В більшості випадків причиною пожеж є людський фактор, тому фахівці ДСНС закликають мешканців району не розпалювати вогнища у лісах та поблизу них та дотримуватись правил пожежної безпеки, відпочиваючи на природі.

22.jpg


   
Останні новини
15 Червня19:01 Територіальні громади мають бути захищеними. Керівникам закарпатських ТГ розповіли про пріоритети створення Центрів безпеки громадян
15 Червня17:52 м. Хмельницький: рятувальники відточували свою майстерність у гасінні умовної пожежі на одному з підприємств
15 Червня17:30 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня17:05 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
15 Червня16:12 Триває кампанія з вакцинації від COVID-19 рятувальників Чернігівщини
15 Червня14:57 м. Суми: рятувальники познайомили підростаюче покоління зі своєю професією
15 Червня14:26 Рятувальники Луганщини нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водоймищ
15 Червня14:22 Полтавська область: рятувальники проводять пізнавальні заходи для дітей з пришкільних таборів
15 Червня14:07 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня13:33 У Дніпрі підписано Меморандум про спільну роботу впровадження ґендерної політики серед рятувальних підрозділів Головного управління
15 Червня13:26 На Кіровоградщині проводиться ревакцинація співробітників ДСНС області
15 Червня12:48 Донецька область: діти, які відпочивають у пришкільному таборі, завітали в гості до рятувальників
15 Червня12:18 Рятувальники Закарпаття отримали нову сучасну спецмашину
15 Червня12:13 Кіровоградська область: рятувальники, лісівники та поліцейські дбають про захист лісових насаджень від вогню
15 Червня12:10 Івано-Франківська область: розпочалася робоча зустріч партнерів щодо оцінки правової бази в рамках реалізації великого інфраструктурного проекту «BRIDGE»
Останні новини