ГоловнаОстанні новини20 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Дніпропетровська область: в рамках реалізації проєкту «Доступність до життя» проведено навчальний тренінг

Опубліковано: 20.04.2021, 15:02

Люди з інвалідністю – дивовижний приклад сили духу, стійкості, цілеспрямованості та подолання труднощів. Таким людям щодня доводиться боротися не лише з власною недугою, а й досить часто – відстоювати своє право на участь у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Сьогодні, 20-квітня, на базі 14-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону відбувся навчальний тренінг, організаторами якого виступила громадська організація «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан Добра». В рамках реалізації проєкту «Доступність до життя» рятувальникам показали, як правильно надавати допомогу людині з обмеженими можливостями.

Проєкт «Доступність до життя» покликаний привернути увагу до проблем людей, які потребують особливої турботи, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, та нагадати людству про його обов'язок виявляти милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Ми часто стикаємося з тим, що люди з обмеженими можливостями не беруть участі в звичних нам справах, не працюють поруч з нами, не вчаться в університеті, не голосують на виборах в сусідніх кабінках. Але це відбувається не через їхню нездатність це робити. Найчастіше – це наслідок недостатньої підготовленості середовища і оточення. Людям з особливими потребами необхідна наша підтримка і допомога саме в усуненні «бар’єрів», але найважливіше – це все ж таки ставлення оточуючих.

Тільки-но ми перестанемо жахатися від людей з обмеженими можливостями і позбудемося патології в суспільстві, яка не дозволяє нам спокійно сприймати всіх без винятку, незважаючи на індивідуальні відмінності, саме тоді кількість подібних ситуацій почне стрімко зменшуватися. Люди з особливими потребами перестануть сидіти в чотирьох стінах, а ми з вами ще на один маленький крок станемо ближчими до держави, в якій ми всі так хочемо жити.

Люди з особливими потребами – такі ж як і ми. Їх багато, ми їх так мало бачимо серед нас тому, що ми не вміємо бути серед них.

Висловлюємо слова вдячності тим, хто не стоїть осторонь проблем цієї категорії громадян. Адже коли мова йде про людей з інвалідністю, не буває забагато людяності, доброти і сердечного тепла.

17.jpg

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській област


   
Останні новини
13 Травня17:46 У Хмельницькому відбувся Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед пожежно-рятувальних підрозділів
13 Травня17:23 Голова ДСНС зустрівся із делегацією компанії-виробника пожежної техніки DESAUTEL/Echelles Riffaud та представниками Посольства Франції в Україні
13 Травня17:20 Хмельницький: рятувальники навчали школярів, як не втрапити у халепу та вберегтися в разі небезпеки
13 Травня16:34 Напередодні Дня науки України заступник Голови ДСНС Микола Ільченко відвідав НУЦЗУ
13 Травня16:25 Микола Чечоткін: Наша стратегічна мета — формування в суспільстві культури безпеки життєвого простору
13 Травня16:09 Київська область: акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» набирає обертів
13 Травня15:57 Полтавська область: рятувальники провели для школярів профілактичні заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
13 Травня15:51 Миколаївська область: рятувальники провели профілактичні бесіди з дітлахами
13 Травня15:43 Івано-Франківська область: прикарпатські рятувальники провели профілактичні відпрацювання населених пунктів
13 Травня15:14 Дніпропетровська область: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах та в побуті
13 Травня14:59 У рамках реалізації освітнього проєкту «Твій шлях» відбулась презентація Навчального пункту АРЗСП ГУ ДСНС у Кіровоградській області
13 Травня14:17 Львівська область: до рятувальників Яворівщини завітали школярі
13 Травня14:08 Черкаська область: рятувальники отримали від німецьких колег пожежно-рятувальне спорядження
13 Травня13:51 На Черкащині рятувальники активно проводять профілактичні заходи серед дітей
13 Травня13:47 На Сумщині рятувальники навчають населення правилам безпеки
Останні новини