ГоловнаОстанні новини8 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Головна психологиня МНС Азербайджану Ханим Софієва поділилась досвідом роботи

Опубліковано: 08.04.2021, 14:39

7 квітня за ініціативи представників навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України спільно із кафедрою психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету для науково-педагогічних працівників та курсантів-майбутніх психологів було організовано зустріч із начальником Відділу організації медичної та психологічної допомоги МНС Азербайджанської Республіки, ад’юнктом університету Софієвою Ханим Раміз кизи.

У ході зустрічі Ханим Софієва зупинилася на роботі психологів МНС Азербайджану під час надання психологічної допомоги населенню в умовах пандемії Covid-19 та під час воєнних дій, які проходили на території Нагорного Карабаху у вересні-листопаді 2020 року.

Особливу зацікавленість викликала розповідь психологині  щодо організації та проведення спільної роботи психологів МНС Азербайджанської Республіки та запрошених її керівництвом 25 психологів з Турецької Республіки.

Під час спілкування з курсантами вона поділилася досвідом своїх колег з надання екстреної та пролонгованої психологічної допомоги вимушеним переселенцям, родичам загиблих (шехідів) та членам їхніх сімей, жертвам терористичних актів, пораненим тощо.

Закінчуючи свій виступ, Ханим Софієва дякувала усьому українському народові за підтримку, яку відчував азербайджанський народ у важкий для нього час.

21.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
15 Квітня11:04 На Донеччині тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
Останні новини