ГоловнаОстанні новини7 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Надзвичайники Луганщини продовжують перевірки автозаправних комплексів

Опубліковано: 07.04.2021, 15:53

На виконання доручення Прем'єр-міністра України щодо позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, фахівці ДСНС продовжують перевірки автозаправних комплексів та станцій.

7 квітня інспекторським складом Новоайдарського районного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області розпочато такі перевірки на території Щастинського району. На предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки перевірено дві АЗС. Фахівці Служби порятунку особливу увагу звертали на наявність та працездатність первинних засобів пожежогасіння, дотримання заходів пожежної безпеки під час заправки автомобілів, провели зі співробітниками станцій відповідні інструктажі, перевірили знання операторів заправних станцій щодо дій у разі надзвичайної ситуації, порядок поповнення та очищення резервуарів для пального.

Аналогічні перевірки здійснювали цього дня і надзвичайники Марківкщини. Фахівці Марківського ГУ ДСНС України у Луганській області побували на автозаправних комплексах СТОВ «Фрунзе» и ТОВ «Айдар» та звернули увагу, зокрема, на дотримання вимог пожежної безпеки при утриманні території, будівель, приміщень і споруд, наявність в достатній кількості, справність та відповідність видів первинних засобів пожежогасіння, зовнішнього протипожежного  водопроводу.

15.JPG

ГУ ДСНС України у Луганській області

 


   
Останні новини
15 Квітня11:40 Одеська область: рятувальники провели профілактичне навчання на підприємстві
15 Квітня11:04 На Донеччині тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
Останні новини