ГоловнаОстанні новини7 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники розповіли, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Опубліковано: 07.04.2021, 15:21

Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Досить часто боєприпаси знаходять і звичайні громадяни. На жаль, вони не завжди знають, як себе правильно вести у таких випадках. Часто, при виявленні вибухонебезпечних предметів, гинуть люди. Основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки: спроби взяти в руки, пересунути або розібрати предмет, биття по ньому, кидання у відкритий вогонь або у воду. Тому знання заходів безпеки допоможе уникнути небезпеки та врятувати життя.

Саме тому фахівці ДСНС продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечного предмету. Зокрема, 7 квітня краматорські рятувальники нагадали місцевим жителям правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Співробітники ДСНС наголосили, що велика небезпека таких пристроїв у значній мірі обумовлена непередбаченістю принципу їх дії та різноманітним камуфляжом, який значно ускладнює їх своєчасне виявлення. Такі пристрої можуть бути замасковані під звичайні побутові речі, іграшки, пакети тощо.

Окрім цього, під час бесід фахівці ДСНС закликали громадян обов`язково проводити з дітьми інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

14.jpeg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
Останні новини