ГоловнаОстанні новини7 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко з робочим візитом перебуває на Луганщині

Опубліковано: 07.04.2021, 14:18

У рамках візиту, Микола Ільченко провів робочу нараду з особовим складом Головного управління ДСНС України у Луганській області.

Він акцентував увагу присутніх на посиленні організаційних заходів щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах, згідно з Кодексом цивільного захисту України, а саме: проведенні профілактичної роботи з населенням, інформаційних рейдів, моніторингу ситуації у пожежонебезпечний період та підготовці техніки і будинків до весняно-літнього періоду.

Серед розглянутих питань - покращення матеріальної бази пожежно-рятувальних підрозділів області, а також очікувані організаційно-штатні структурні зміни у зв’язку з адміністративною територіальною реформою.

Крім того, обговорили питання щодо взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій з міжнародними партнерами. Зокрема, йшлося про співробітництво у рамках реалізації спільного проєкту ДСНС та ДРБ/ДГР «Підготовка та залучення до виконання робіт з гуманітарного розмінування піротехнічних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини