ГоловнаОстанні новини7 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!

Опубліковано: 07.03.2021, 07:50

Гірські пошуково-рятувальні підрозділи ДСНС України продовжують залучатись до виконання профілактичних заходів, пошуково-рятувальних робіт на об'єктах туристичних відвідувань у визначених зонах відповідальності. Так, з початку 2021 року ними вже врятовано більше 360 людей та надано допомогу понад 220 громадянам.

Для того, щоб надавати якісні безпекові послуги громадянам, що вирушають у гори, рятувальники постійно підвищують свою майстерність та покращують навички. Так, 4 березня в смт. Славське, що на Львівщині, в районі гори «Високий верх» (1242 м), проведено практичні заняття з пошуку та рятування постраждалих в лавинах. Під час занять були відпрацьовані питання щодо визначення рівня лавинної небезпеки, визначення типу лавин залежно від рельєфу місцевості, кількості снігового покриву. Також було відпрацьовано алгоритм дій гірських рятувальників під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при потраплянні постраждалих під лавину, з використанням спеціального спорядження та технічних засобів.

Крім того, щоб нагадати громадянам про небезпеку, яка може чекати на них у горах, з 1 січня 2021 року рятувальники вже зареєстрували та перед виходом на туристичні маршрути провели інструктажі для більш ніж 6 тис. 500 туристів у складі близько 700 туристичних груп.

Тож, з метою попередження небезпечних подій за участі туристів та для оперативного надання допомоги постраждалим у горах, ДСНС наголошує на важливості реєстрації громадянами своїх мандрівок!

Шановні громадяни! Вирушаючи у туристичний похід, дотримуйтесь наступних порад від рятувальників:

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

гори.jpg


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини