ГоловнаОстанні новини7 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Вогнеборці застерігають громадян від порушення правил пожежної безпеки у побуті!

Опубліковано: 07.03.2021, 07:51

Щодня до Служби порятунку надходять десятки повідомлень про пожежі у житловому секторі. Вогонь забирає людські життя, завдає значних матеріальних збитків та призводить до непоправного. А причиною таких сумних наслідків, перш за все, є нехтування населенням правил пожежної безпеки. Аби запобігти виникненню надзвичайних подій через займання, вогнеборці здійснюють превентивну роботу в житловому секторі.

 Так, у Кіровоградській області фахівці Служби порятунку днями провели роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки у побуті серед мешканців селищ міського типу Новоархангельськ та Добровеличківка. Рятувальники нагадували прості, проте дієві правила, дотримання яких повинне увійти у звичку: перед виходом з дому вимикати усі можливі побутові газові та електроприлади, не перевантажувати електромережу, не палити у ліжку, слідкувати за справністю побутової техніки тощо. Особливу увагу необхідно приділити вихованню й формуванню у дітей усвідомлення необхідності дотримуватись правил безпеки у різних життєвих ситуаціях.

 Водночас, на Дніпропетровщині надзвичайники разом із представником Тернівської міської ради провели профілактично-роз’яснювальну роботу з населенням  міста Тернівка. Спілкуючись з громадянами,  вогнеборці закликали дотримуватися основних правил пожежної безпеки в оселях: не користуватись пошкодженими електророзетками,  регулярно перевіряти електропроводку, опалювальні прилади й системи, не перенавантажувати електромережу, не залишати запальнички та сірники там, де їх можуть знайти діти, а також необхідно суворо дотримуватись всіх норм і правил безпеки під час користування пічним опаленням. На завершення розмов співробітники ДСНС поширили серед городян тематичні листівки з правилами безпечного поводження в побуті.

 В Одеській області рятувальники провели профілактичний рейд в одному із спальних районів міста Подільськ. Співробітники ДСНС нагадували правила використання пічного опалення та електрообігрівальних приладів та закликали громадян не палити в ліжку, адже ця шкідлива звичка може мати згубні наслідки.

 Превентивну роботу провели й кремінські рятувальники на Луганщині й застерегли громадян від порушень правил пожежної безпеки у побуті. Надзвичайники довели  співрозмовникам статистику пожеж на території області та району, звернули увагу на причини тих надзвичайних подій, в результаті яких загинули люди, нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті та роздали тематичні пам’ятки.

 Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Побут_рейди_3.JPGпобут_1.JPG


   
Останні новини
15 Квітня11:04 На Донеччині тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
Останні новини