ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

У Черкаському інституті пожежної безпеки відбувся персональний розподіл випускників 2021 року

Опубліковано: 04.03.2021, 15:33

4 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся персональний розподіл для подальшого проходження служби в органи та підрозділи цивільного захисту випускників 2021 року за ступенем вищої освіти бакалавр та випускників ад’юнктури. 

Цього року в ЧІПБ завершують навчання 112 курсантів  та 3 ад’юнкта.

         До складу комісії увійшли: заступник директора Департаменту персоналу – начальник відділу комплектування та проходження служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій Ярослав Кондауров, начальник відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Анатолій Семикопний, начальник ЧІПБ Віктор Гвоздь, представники територіальних підрозділів ДСНС України (онлайн).

За результатами розподілу усім випускникам визначили місця подальшого проходження служби, максимально враховуючи їхні побажання, зважаючи на показники у навчанні, сімейний стан. Особлива увага була приділена працевлаштуванню випускників-сиріт та  одружених.

Переважна більшість молодих фахівців повернеться для подальшого проходження служби до структурних підрозділів, з яких вони були направлені на навчання в інститут.

         На випускників ще чекає кілька місяців навчання, стажування в підрозділах Служби порятунку, захист дипломних робіт і довгоочікуваний випуск, після якого молоді лейтенанти на практичній роботі повною мірою зможуть використати набуті знання та уміння, отримані у навчальному закладі.

21.jpg                      22.jpg

 

 


   
Останні новини
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
Останні новини