ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2021р.
 Версія для друку

ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей

Опубліковано: 06.03.2021, 07:56

Задля виявлення порушень пожежної та техногенної безпеки та недопущення пожеж на об'єктах масового перебування людей, в усіх регіонах держави тривають позапланові перевірки готелів, пансіонатів, інтернатів. Під час такої роботи фахівці ДСНС перевіряють стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки, проводять інструктажі з відповідальними за протипожежний стан.

Так, 3 березня на Миколаївщині рятувальниками здійснено перевірку готелю "Пілігрим", розташованого у Заводському районі обласного центру. Представники ДСНС оглянули укомплектованість будівлі підручними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), шляхи евакуації (евакуаційні виходи, відповідні покажчики "Вихід" та плани евакуації), наявність та стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під'їзду пожежно-рятувальної техніки, систему автоматичної пожежної сигналізації та як вона обслуговується, ну і звісно ж, всі необхідні документи, які регламентують діяльність даного закладу. Користуючись нагодою, ДСНСівці провели відповідні інструктажі з адміністрацією та персоналом, поспілкувались з ними про основні причини виникнення пожеж та надали рекомендації як діяти у разі позаштатної ситуації, при цьому нагадавши номери екстрених служб.

У свою чергу у Волинській області вогнеборці провели позапланову перевірку Комунального підприємства «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» у м. Ковель. Рятувальники звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів. Для персоналу відділення фахівці служби ДСНС провели інструктажі з пожежної безпеки та нагадали порядок дій на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

А в Чернівецькій області того ж дня кіцманські рятувальники провели перевірку в санаторії «Брусниця». Інспектори обстежили заклад, щоб з’ясувати, чи на належному рівні у санаторії дотримуються протипожежної та техногенної безпеки. Представники Служби порятунку звертали увагу на забезпечення об'єкта первинними засобами пожежогасіння, відповідність шляхів евакуації та зовнішнього водопостачання до встановлених протипожежних вимог, незахаращеність виходів з приміщень, роботу систем оповіщення про пожежу тощо. Із персоналом санаторію було проведено інструктаж щодо дій працівників на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події. Наприкінці перевірки рятувальники звернули увагу керівництва та відповідальних осіб на важливості дотримання належного рівня протипожежної безпеки на об’єкті.

Водночас на Донеччині маріупольські рятувальники  провели позапланову перевірку дотримання вимог законодавства України у сфері пожежної і техногенної безпеки в готелі "Посейдон", що розташований у Приморському районі міста Маріуполь. Фахівці ДСНС обстежили технічний стан та справність систем протипожежного захисту, наявність розпорядчих документів щодо дотримання протипожежного режиму в закладі, наявність необхідної кількості та стан утримання шляхів евакуації. Звернули увагу і на відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння та їх технічний стан. З персоналом закладу було проведено інструктаж щодо дій у разі виникнення пожежі та правил користування первинними засобами пожежогасіння. Крім того, представники ДСНС звернули увагу працівників закладу на те, що викликати рятувальників можна не лише за телефоном “101”, але й за допомогою спеціального мобільного додатку “101-Донецька область”.

Подібні профілактичні заходи триватимуть й надалі натериторії всієї країни.

1  photo_2021-03-03_(3).jpg6.jpgDSC_0003.JPGDSC_0043.JPG


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини