ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Волинські рятувальники підвищують рівень професійної майстерності

Опубліковано: 04.03.2021, 09:43

У місті Ковелі відбулися планові тренувальні заняття рятувальників з відпрацювання оперативних дій в умовах непридатного для дихання середовищі.

Співробітники 4-ї (м.Ковель), 8-ї (м.Камінь-Каширський), 10-ї (м.Любомль), 11-ї (смт Шацьк), 12-ї (смт Любешів), 13-ї (смт Маневичі), 14-ї (смт Ратне), 16-ї (смт Стара Вижівка), 17-ї (смт Турійськ), 19-ї (м.Ковель) державних пожежно-рятувальних частин та працівники 21-го державного пожежно-рятувального поста (смт Голоби) Управління ДСНС України у Волинській області відпрацювали алгоритм роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання в теплодимокамері.

Під час тренувань працівники ДСНС у складі ланки газодимозахисної служби працювали в теплодимокамері, здійснюючи пошук та евакуацію умовних потерпілих із небезпечного середовища, виявляли осередок загорання та подавали вогнегасні речовини для його ліквідації, а також виконували фізичні вправи із значним навантаженням у теплокамері.

«В результаті тренувань понад 70 рятувальників-газодимозахисників підвищили рівень фізичної витривалості, удосконалили навики оперативно-пошукової роботи в складних умовах задимленого середовища», - зазначив начальник Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій.

01.jpg                                               02.jpg

 Управління ДСНС України у Волинській області


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини