ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!

Опубліковано: 04.03.2021, 08:00

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоровя, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку.

Аби запобігти виникненню надзвичайних подій через пожежі, вогнеборці здійснюють превентивну роботу в житловому секторі.

Так, на Донеччині рятувальники провели черговий профілактичний рейд приватним житловим сектором в Приморському районі Маріуполя. Вогнеборці акцентували, що основними причинами загорянь є порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей та електроприладів і необережне поводження з вогнем. Під час бесід з громадянами рятувальники наголосили на необхідності дотримання правил пожежної безпеки й, зокрема, правильній експлуатації електричних приладів.

Водночас, 1 березня на Хмельниччині фахівці ДСНС в черговий раз здійснили протипожежне відпрацювання житлового сектора в місті Шепетівка. Під час бесід громадянам наголосили на дотриманні основних вимог правил пожежної безпеки. Увагу людей вогнеборці звернули на безпечне використання приладів пічного опалення, довели статистику пожеж, акцентувавши на їх основних причинах тощо. Під час інформаційно-профілактичної роботи громадяни отримали пам’ятки на протипожежну тематику.

Того ж дня подібну інформаційно-роз’яснювальну роботу рятувальники провели з мешканцями міста Полтава. Фахівці ДСНС нагадали громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, радили слідкувати за станом та справністю електромережі, опалювальних печей і димарів. Вогнеборці роз’яснили правила пожежної безпеки під час використання обігрівачів та електропобутових приладів. Також рятувальники розповіли як діяти у разі виникнення загоряння чи сильного задимлення. Наприкінці бесід співробітники ДСНС вручили громадянам тематичні пам’ятки.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!


   
Останні новини
15 Квітня11:04 На Донеччині тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
Останні новини