ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

м. Запоріжжя: вогнеборці провели тренування в обласній лікарні

Опубліковано: 01.03.2021, 15:30

1 березня співробітники Головного управління ДСНС провели об’єктові тренування спільно із медиками у Запорізькій обласній клінічній лікарні щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. До висвітлення заходу долучилися представники засобів масової інформації.

Тренування складалися з двох блоків: теоретичного інструктажу та практичної частини.

Фахівці ДСНС поспілкувались із медпрацівниками і персоналом лікарні стосовно дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки відповідно до чинного законодавства,  нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння. Особливу увагу звернули на алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема на правильній евакуації під час пожежі.

Наступним етапом стала практична частина. Відповідно до тактичного задуму на 7-у поверсі лікарні виникла пожежа. Медикам необхідно було повідомити про подію до Служби порятунку «101», організувати евакуацію пацієнтів з осередку небезпеки до прибуття підрозділів ДСНС. Рятувальники відпрацювали реагування на умовну пожежу, здійснюючи оперативні дії одночасно у двох напрямках: ліквідація загоряння та порятунок людей. Так, у ході розвідки вогнеборці виявили постраждалого, який не міг самостійно покинути небезпечне місце, і винесли чоловіка на свіже повітря.

Від ГУ ДСНС залучалося 5 одиниць техніки, 25 чоловік особового складу.

Такі навчання дають змогу співробітникам Служби порятунку та персоналу медичного закладу відпрацювати дії при виникненні надзвичайних ситуацій, удосконалити взаємодію під час умовної пожежі та повторити механізм оперативних дій на випадок реальної загрози.

 DSC05782.JPG

ГУ ДСНС України у Запорізькій області


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини