ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

В НУЦЗУ до відкритих ZOOM-конференцій з профорієнтаційної роботи долучились понад 50 освітніх закладів Донеччини

Опубліковано: 01.03.2021, 13:01

1 березня у студії медіа-конференцзв’язку Національного університету цивільного захисту України відбулися відкриті ZOOM-конференції з профорієнтаційної роботи. Заходи у форматі проведення Дня відкритих дверей зібрали майже 400 школярів випускних класів закладів середньої освіти та вихованців освітніх закладів м. Донецька й області, а саме: Торецька, Новогродівки, Миколаївки, Вугледара, Авдіївки, сіл Званівка, Курахівка, Малинівка, Покровка, Новотроїцьке, Водяне, Добропілля, Новопетриківка тощо.

Учасниками проведення профорієнтаційних відеоконференцій стали відповідальний секретар приймальної комісії університету Павло Махортов, провідний фахівець відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторія Коленко, представники факультетів університету: Юлія Безугла, Юрій Отрош, Анастасія Хмирова, Валерій Боснюк, навчально-науково-виробничий центр представила Неллі Леоненко.

Онлай-зустрічі відбулися за сприяння співробітників Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Під час спілкування представників університету із молоддю Донеччини було наголошено на актуальності та затребуваності професії рятувальника, ознайомлено майбутніх абітурієнтів із умовами вступу та навчання в НУЦЗУ. У свою чергу, майбутні абітурієнти цікавились інформацією щодо алгоритму вступу до університету, міжнародного стажування, працевлаштування, складання вступного іспиту з оцінки рівня фізичної підготовки та іншою.

 1111.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
15 Квітня11:40 Одеська область: рятувальники провели профілактичне навчання на підприємстві
15 Квітня11:04 На Донеччині тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
15 Квітня10:45 На Сумщині рятувальники щоденно закликають громадян не провокувати пожеж в екосистемах та житловому секторі
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
Останні новини