ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

На Донеччині рятувальники продовжують проводити рейди щодо пожежної та мінної безпеки

Опубліковано: 01.03.2021, 12:13

Фахівці Головного управління ДСНС України у Донецькій області регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, що стосується запобіганню пожеж та мінної безпеки.

Так, днями у Вугледарі  надзвичайники розповідали жителям міста про дотримання вимог  пожежної безпеки при експлуатації електроприладів.

В Торецьку рятувальники провели  профілактично - роз’яснювальну роботу  щодо попередження пожеж, пов'язаних з необережним поводженням з вогнем під час куріння в громадських місцях та на відкритих територіях в межах населених пунктів.

В житловому секторі Волноваського району фахівці Головного управління проводили профілактичні розмови з жителями, що стосуються пожежної безпеки в побуті та екосистемах.

А в Костянтинівці рятувальники провели рейд, під час якого розповідали жителям міста про мінну безпеку. Від надзвичайників люди дізналися як можна розпізнати небезпечну знахідку, роз’яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Підкреслили, що для того, щоб убезпечити себе та свої близьких – у разі виявлення підозрілого предмету, його заборонено пересувати, розбирати, кидати або нагрівати. Перш за все, необхідно відійти якомога далі, попередити про небезпеку оточуючих  та повідомити про знахідку  за номерами «101» або «102».

Також рятувальники розповіли про новий мобільний додаток «ДСНС-101», за допомогою якого можна повідомити про будь-яку надзвичайну ситуацію.

В усіх населених пунктах, де проводилися рейди, люди отримали від  надзвичайників відповідні тематичні листівки.

иииии.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
14 Квітня16:16 Одещина: відбулась перевірка готовності до дій за призначенням підрозділів ДСНС
Останні новини