ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

м. Дніпро: проведено прийом та призначення випускників-молодших спеціалістів Вищого професійного училища

Опубліковано: 01.03.2021, 11:53

1-го березня в залі засідань Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено заходи з прийому, розподілу та розстановки по місцях випускників Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які 27-го лютого 2021 року закінчили навчання за спеціальностями «Пожежна безпека» та «Цивільний захист», та отримали спеціальні звання «прапорщик служби цивільного захисту».

В ході цього заходу випускників було представлено керівництву Головного управління, проведено вступний інструктаж з охорони праці, а також проведено заняття з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, виконання Закону України «Про очищення влади», постановки на військовий облік тощо. В ході розподілу та розстановки по місцях, випускникам були запропоновані посади відповідно до отриманих освітнього рівня за здобутими спеціальностями, в залежності від наявності вакантних посад.

З випускниками Училища проведено роз’яснювальну роботу щодо подальшого навчання у вишах ДСНС України, для здобуття наступного освітнього рівня та розвитку у службовій діяльності. Також, під час спілкування керівництва Головного управління з молодими фахівцями, були обговорені питання матеріального та грошового забезпечення, питання забезпечення житлом.

Як підсумок, підготовлено ряд розпорядчих та організаційних документів з питань призначення випускників на посади, організації над ними наставництва та стажування на посадах.

4.JPG


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини