ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2021р.
 Версія для друку

В НУЦЗУ у форматі вебінару обговорили питання щодо науково-практичних аспектів запобігання та ліквідації наслідків НС

Опубліковано: 01.03.2021, 08:54

26 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбувся круглий стіл «Суб’єкти забезпечення цивільного захисту (регіонального та місцевого рівнів) у реалізації завдань із запобігання та ліквідації наслідків НС». Захід пройшов у форматі вебінару за допомогою відеозв’язку «ZOOM».

Серед учасників круглого столу були присутніми представники понад 37 провідних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України, а також представники практичних підрозділів Головних управлінь ДСНС України в областях.

Під час вебінару було обговорено питання щодо науково-практичних аспектів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організаційно-управлінських, інженерно-технічних, логістичних та інформаційно-методичних заходів щодо забезпечення діяльності сил цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На заході було представлено до обговорення 63 доповіді. Загалом, у роботі круглого столу взяли участь понад 70 науково-педагогічних та наукових працівників, представників практичних підрозділів ДСНС України та провідних виробничих підприємств у галузі цивільного захисту.

2-qpr.jpg

Національний університет цивільного захисту України


   
Останні новини
15 Квітня09:56 Луганська область: сєвєродонецькі рятувальники провели профілактичний рейд спільно зі ЗМІ
15 Квітня08:42 На Чернігівщині рятувальники, лісокористувачі та військові практично відпрацювали дії по гасінню можливих пожеж у лісових масивах
15 Квітня08:31 Рятувальники Хмельниччини протидіють поширенню COVID-19 на території області
15 Квітня08:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації на річках України
15 Квітня08:02 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
15 Квітня08:02 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
14 Квітня20:13 Полтавська область: фахівці ДСНС закликають громадян не спалювати суху рослинність
14 Квітня19:10 Безпека дитини – важливий пріоритет у спільній діяльності волинських освітян та рятувальників
14 Квітня18:48 У Хмельницькому спеціальні автомобілі ДСНС із гучномовцями інформують людей про необхідність дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
14 Квітня18:47 14 квітня рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах.
14 Квітня18:42 Запорізька область: на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня18:03 Донецька область: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
14 Квітня17:53 Чернівецька область: рятувальники проінформували громадян про небезпеку пожеж через спалювання сухої трави
14 Квітня17:26 Івано-Франківська область: розпочато серію тематичних онлайн-зустрічей ”Безпека в горах”
14 Квітня16:34 На Луганщині відбулися навчальні тренування з практичного розгортання зведеного загону пожежно-рятувальних підрозділів
Останні новини