ГоловнаОстанні новини28 Січня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники проводять рейди у закладах, що опікуються людьми літнього віку

Опубліковано: 28.01.2021, 08:00

Пожежа, яка трапилась у Харкові у незаконному приватному будинку для літніх людей, що забрала життя 16 стареньких, сколихнула всю Україну. Трагедія показала, до яких жахливих наслідків здатне призвести недотримання правил пожежних вимог. Щоб лихо не повторилося, рятувальники здійснюють рейди до закладів, що опікуються людьми літнього віку, де перевіряють чи витримані протипожежні норми в приміщеннях, а також нагадують персоналу та підопічним правила пожежної та техногенної безпеки, яких необхідно дотримуватися.

Так, 25 січня на Луганщині новопсковські рятувальники провели рейд в Білолуцькому територіальному центрі соціального обслуговування, а саме у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання. Особливу увагу ДСНСівці звернули на забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладі: наявність первинних засобів пожежогасіння, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів, справність електромережі та джерела внутрішнього водопостачання. З працівниками закладу надзвичайники провели додаткові бесіди на протипожежну тематику та вручили відповідні пам’ятки.

Водночас у Херсонській області новокаховські рятувальники спільно з працівниками поліції провели рейд у Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті. Під час рейду працівникам нагадали загальні правила пожежної та техногенної безпеки, наголосили на алгоритмі дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також під час рейду громадянам розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за умисний підпал чужого майна. На завершення, рятувальники залишили пам’ятні листівки з відповідними правилами.

Подібну профілактичну роботу здійснили співробітники ДСНС Рівненщини спільно з поліцейськими та представниками ЗМІ. Зокрема, 25 січня було здійснено обстеження протипожежного стану КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат». Рятувальники оглянули стан забезпечення протипожежного захисту у закладі, зокрема, звернули увагу на наявність і справність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, системою оповіщення про пожежу, блискавкозахистом, план-схемами евакуації. Крім цього, фахівці ДСНС нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі, як проводити евакуацію з будівлі та користуватися вогнегасником.

У свою чергу, в Запорізькій області, з 23 січня фахівці ДСНС спільно із представниками поліції проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом готелів, хостелів та спеціалізованих закладів, що опікуються літніми людьми, щодо правил пожежної та техногенної безпеки. Рятувальники надають рекомендації суб’єктам господарювання щодо користування первинними засобами пожежогасіння, утримання у належному стані евакуаційних виходів, наявності протипожежної сигналізації тощо. Фахівці ДСНС наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки взимку, особливо під час експлуатації електронагрівальних приладів.

Днями на Закарпатті на території Ужгородського району відбулися спільні рейди рятувальників та правоохоронців до закладів, що опікуються людьми похилого віку. Зокрема, рейдовики навідалися до Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради та Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату. Рятувальники вивчили стан забезпечення протипожежного захисту в закладах і нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Для кращого засвоєння інформації працівникам роздали інформаційні листівки на протипожежну тематику.

Рятувальники наголошують! У приміщеннях з масовим перебуванням людей обовязково мають бути дотримані протипожені норми, адже від цього залежить життя та добробут великої кількості громадян:

 

ФОТОАЛЬБОМ

 

 


   
Останні новини
27 Лютого10:00 В НУЦЗУ тривають тренінги з екстремальної психологічної підготовки для майбутніх рятувальників
27 Лютого09:29 Львівська область: нагороджено переможців міського конкурсу етапу конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок»
27 Лютого09:03 Донецька область: рятувальники провели тактичні навчання на базі Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
27 Лютого08:00 Начальник Генерального Інспекторату з Надзвичайних Ситуацій Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова оглянув Мобільний госпіталь ДСНС
27 Лютого08:00 Увага! Попередження про підйом рівнів води
27 Лютого08:00 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
27 Лютого08:00 Рятувальники закликають громадян не ризикувати здоров’ям під час походів у гори у період оголошення лавинної небезпеки!
27 Лютого08:00 Надзвичайники застерігають громадян від виходу на кригу водойм у зв'язку з підвищенням температурних показників та відлигою
26 Лютого17:15 Психологи Управління ДСНС в області вивчали соціально-психологічний клімат у колективі Навчально-методичного центру Кіровоградської області
26 Лютого17:13 Піротехніки ДСНС Луганщини вдосконалювали професійні навички
26 Лютого17:10 Запорізька область: рятувальники провели Урок безпеки для школярів
26 Лютого17:07 У Хмельницькому надзвичайники перевірили протипожежний стан в одній із шкіл-інтернатів
26 Лютого16:37 Рятувальники Донеччини відпрацювали порядок дій у разі виникнення пожежі у Великоновосілківському центрі первинної медико-санітарної допомоги
26 Лютого16:34 На Луганщині пройшли навчання «Використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання ТМ Weber Rescue»
Останні новини